Teade

Collapse
No announcement yet.

Millist võimu teha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Tee TDA1562, kivide baasil. Lihtsam teha ja pääseb igasugustest imetrafodest.
    Võimsusest sul küll puudu ei jää. Kui peakski jääma, siis tee 4tk

    Comment


      #17
      Originally posted by littleant@Jul 16 2004, 16:44
      ja tal on seal kondekad:
      50pF, 200pF, 0,04uF

      kas võin asendada vastavalt:
      47pF, 0,22uF, 47pF
      ee .. see viimane konde - 0,04uF -> 47pF ei lähe kohe mitte . äkki mõtlesid 0,04uF -> 47uF ?

      Comment


        #18
        Originally posted by jannozz50@Jul 16 2004, 18:04
        ee .. see viimane konde - 0,04uF -> 47pF ei lähe kohe mitte . äkki mõtlesid 0,04uF -> 47uF ?
        vaata uuesti asi üle (panid midagi mööda)
        Beers of Estonia

        Comment


          #19
          Originally posted by ats@Jul 16 2004, 18:02
          Tee TDA1562, kivide baasil. Lihtsam teha ja pääseb igasugustest imetrafodest.
          Võimsusest sul küll puudu ei jää. Kui peakski jääma, siis tee 4tk
          ei vaidle vastu, et lihtsam oleks aga võimsuse saavutamiseks ei pääse trafost puu taha kah. Ja need ühekiibilised võimud pole mu teada nii head
          Beers of Estonia

          Comment


            #20
            Mina ei soovitaks bipolaaridega skeemi. Otsi MOSFETiga.
            Alla 1000 krooni kanal ei tee midagi, kui sul toiteka konded ja radikad just kapis olemas ei ole.
            Vaatasin neid pilte ka, võimu sees võiks kasutada jämedaid juhtmeid, eriti kondede ja transide vahel. Jäme - 6mm2 ja üle.
            Jämedate juhtmete ühendamiseks kasuta parem pigistatavaid klemme, osta komplekt autopoest, ei maksa midagi. Jootmine ei ole eriti sobilik.

            Comment


              #21
              Originally posted by littleant@Jul 16 2004, 18:44
              Teen ikka selle P400 valmis. Aga paari asja Tevalos ega Oomipoes pole. Millega asendada?

              Mina valiks trafo pingeks 2x42V, saaksid hakkama odavamate 63V lüütidega,
              2N5401/5550 asemele MPSA42/92 vähemalt Serigos oli, BA157-1N4148 kasvõi vene KD521(2), 0,04 konde 47nF-68nF.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #22
                Siuke huvitav küsimus tekkis, et kui nüüd kahe kanaliga teen siis kas on lihtne (või üldse võimalik) neid sillata ka???
                Beers of Estonia

                Comment


                  #23
                  Originally posted by littleant@Jul 21 2004, 13:07
                  Siuke huvitav küsimus tekkis, et kui nüüd kahe kanaliga teen siis kas on lihtne (või üldse võimalik) neid sillata ka???
                  Kui võimud arvestatud 4oomile siis sillas peab koormus olema 8oomi, kui
                  koormus 4oomi siis peavad võimud suutma seedida 2oomi, esimene enamasti
                  mõttetu, teisel juhul kas on mõtet lisakuludel.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #24
                    oleneb kui suured lisakulud tulevad? (kui teha, teha korralik)
                    Beers of Estonia

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by littleant@Jul 21 2004, 14:53
                      oleneb kui suured lisakulud tulevad? (kui teha, teha korralik)
                      Kui kvaliteedile ja töökindlusele allahindlust ei tee siis ühe eksemplari juures võib
                      1,5-2x kallimaks minna, kahe eksemplari puhul mingi iva asjal on.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #26
                        kui sedavõrd kallimaks siis jääb ära. Mõtlesin, et asi lihtsam/odavam. Ole tänatud, Jyrka
                        Beers of Estonia

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by rnx@Jul 16 2004, 14:09
                          Pisut offtopicut vahele: alla 256 Kb/s pole minu arust üldse MP3 mõtet kuulata, ise juba pikemat aega tõmban muusikat võimaluse korral FLAC-idena, kvaliteet palju parem. Aga jah, ei kujuta eriti ette, et keegi 192-st MP3 heaks saab pidada...
                          Krt siiani natu närib hinges see jutt. Kuule sell, teeks nii, et saadan sulle wav'i ja sa ütleb mulle mitmene mp3 see enamvähem oli (kui üldse oli)? Kardan, et sa ka ei tee erti asjal vahet, kas 192, 256 või 320. Ma saan ka aru seda, kui on 96 või 128 (kuigi on näiteks üks lugu 112-ne ja no nii kristallselge (olen toda ka plaadilt kuulnud)). Kõik. Ütlesin, mis öelda tahtsin.
                          Beers of Estonia

                          Comment


                            #28
                            IRW, mingi muusikakeskusega on tõesti raske vahet teha... Selleks, et vahet kuulda peaksin otsima üles tuttava, kelle tehnikaga ON vahe kuulda. Ja oleneb muidugi kuulatavast muusikast ka, mingi tõnka-tõnka-iiuuu-iuuu puhul ehk on tõesti raske vahet märgata. Samas ka enamiku muusika puhul, mida mina kuulan poleks vahet (autentne 50'te bluus ja rockabilly), kuid näiteks Mark Knopflerit oli MP3-na ikka eriliselt rõve korraliku tehnikaga kuulata...
                            Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                            Comment


                              #29
                              On vahe!
                              256k mp3 ja CD vahe täitsa tuntav korraliku süsteemi kaudu kuulates.

                              Comment


                                #30
                                Nüüd selgub, et sul on muusikakeskus ja sellega vahet pole kas 192 või 320 (seda minagi). A miks siis kirjutasid, et rnx: "alla 256 Kb/s pole minu arust üldse MP3 mõtet kuulata"? Kui vahet pole, milleks siis kettaruumi raisata? Tundub et ka sina kuulad raskesti hangitavat stiili (nagu minagi) siis kui jääda 320 (või FLAC-i) otsima, ilmselt jääksidki enamik lugusid saamata.


                                Mul tuleb alati selle mp3-e jutuga meelde vein:
                                96kbps = 24 EEK'une peet
                                128kbps = 50 EEK'une täitsa joodav vein
                                192kbps = 100EEK'une kvaliteet vein
                                256kbps = 300EEK'une kvaliteet vein
                                320kbps = 800EEK'une kvaliteet vein

                                Kas sina (ilmselt mitte ekspert ehk nagu keskusega mp3'e kuulaja) teed vahet 100, 300 ja 800 kroonisel veinil, kui sul on ninaall 3 klaasi veiniga???


                                rnx:"Aga jah, ei kujuta eriti ette, et keegi 192-st MP3 heaks saab pidada..."
                                See oli küll nõmedalt öeldud!
                                Beers of Estonia

                                Comment

                                Working...
                                X