Teade

Collapse
No announcement yet.

pidev pinin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pidev pinin

    ma ei saa aru ... ma yhendasin võimendi (Brig 2*50w) ekvalaiseriga (korvet-004-stereo) ja nyyd on koguaeg kõlarites pinin..kunagi lugesin foorumist et juhtmed tuleb õieti yhendada aga nyyd tekkis kysimus kuidas tuleb see juhe kokku tinutada ...sest yhel otsikul on viis otsa , kas siis tuleb kõiki viite juhe tinutada või ainult kolme....
    ma loodan et saite asjast aru

    #2
    Kas asjad eraldi töötavad ???
    Kuidas asja ühendasid ? kas võimu ette või ekvalaiseri auku ?
    Kas heli tuleb muidu läbi ???
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      asjad töötavad eraldi väga hästi...
      ma kyll ei saanud aru kuidas võimu ette aga ma yhendsasin sinna evalaiseri auku ja ekvalaiseril võimendi kohale.... juhtmeks on mõlemal pool otsikud millel on viis otsa ja kolme on tinutatud juhtmed.... heli tuleb läbi aga vaikselt ja seda ei saa reguleerid ja kui ekvalaiserilt muuta neid millega sai heli muuta ja kui pildilt vaadata siis vasakul on ekvalaiseril nupp millega peaks heli mängima hakkama aga seda ta ei tee.... :angry: nii ma loodan et sa said midagi aru:P

      Comment


        #4
        mingi juhe või maandus usutavasti paneb näkku, või siis hakkavad konded kuivama.

        Comment


          #5
          Originally posted by hiiters@Jul 18 2004, 01:03
          asjad töötavad eraldi väga hästi...
          ma kyll ei saanud aru kuidas võimu ette aga ma yhendsasin sinna evalaiseri auku ja ekvalaiseril võimendi kohale.... juhtmeks on mõlemal pool otsikud millel on viis otsa ja kolme on tinutatud juhtmed.... heli tuleb läbi aga vaikselt ja seda ei saa reguleerid ja kui ekvalaiserilt muuta neid millega sai heli muuta ja kui pildilt vaadata siis vasakul on ekvalaiseril nupp millega peaks heli mängima hakkama aga seda ta ei tee.... :angry: nii ma loodan et sa said midagi aru:P
          Kasutad ainult kolme kontakti ???
          Selles see viga siis ongi. Brigist tuleb minu teadmist mööda ekva pistikust välja kontaktid 1 ja 4 ning sisse lähevad 3 ja 5 niiet pead ikka viis juhet vedama. (kuidas ekvalaiseril pistikud on, seda ma ei tea)
          Pakun et Sul on Y juhet vaja kus võimu poolt läheb 1 ja 4 pealt ekva sisendiharusse üks ots (klemmid 3 ja 5)
          ja teine haru läheb võimu klemmidel 3 ja 5 ekva väljundisse. Massid (klemm 2) on vaja igale poole loomulikult vedada.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            tundub et viga on ühenduses-kas ei sobi juhe või on üldse valesti ühendatud. täpsusta oma ühenduse skeemi,mis ja kuhu läheb.

            Comment


              #7
              Kolme juhtmega on antud hetkel palju tahta, et txxtaks
              Tee nii nagu Martinj kirjutas.

              Comment

              Working...
              X