Teade

Collapse
No announcement yet.

probleem y-101 - ega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem y-101 - ega

    selline asi, et ei lülita enam sisse. kuulasin arvutist muusikat ja panin võimu kinni, muusika käis paar sekki veel edasi. ennem sisselülitusnuppu vajutades käis selline klõps ja raskem oli vajutada ka, aga nüüd seda klõpsu enam ei käi ja kergelt läheb nupp :huh:

    #2
    siis on toitelüliti õhtal. Tevalos peaks müügil olema PKN tüüpi
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      a ma saaks selle võibolla sõbralt, tal vedeleb üks katkine y-101, võtan sealt. aga kuidas seda vahetada, ei jaga seda värki eriti :unsure:

      Comment


        #4
        Originally posted by mattyas@Jul 17 2004, 18:51
        a ma saaks selle võibolla sõbralt, tal vedeleb üks katkine y-101, võtan sealt. aga kuidas seda vahetada, ei jaga seda värki eriti :unsure:
        See rohkem nagu mehhaanikaülesanne .Kuus otsa vaja tinutada kah.
        põhimõtteliselt võid asja tööle saada kui lühistad ära tagumise paari kaks otsa ja esimese paari kaks otsa kuid paaride juhtmeid omavahel kokku panna ei tohi, käib pauk.
        Keskmist kontaktipaari ära puutu !
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          ma arvan, et lasen parem sõbral ära, teha selle, ta nagu jagab rohkem selliseid asju. teeb võimusid ja tehnikast üldse jagab väga palju

          Comment


            #6
            Kruvi aga esipaneel maha, saad lüliti kätte ja hakka aga usinasti juhtmeid ükshaaval uuele pkn-ile tõstma. pole seal keerulist midagi B) .
            ehh... andrjusa

            Comment


              #7
              selline tähelepanek et mis su sõbra võimul viga ka on.. ära ei taha myya?

              Comment


                #8
                ei tea mis viga on, aga lõpptransid on sealt ära juba võetud, muu on alles,eks ma siis homme või ülehomme hakkan proovima

                Comment

                Working...
                X