Teade

Collapse
No announcement yet.

brig 001

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    brig 001

    oleks vaja brig 001 skeemi...äki mõni mees mõikab venekeelt natuke siis ussrhi.fi lehelt äki saab midagi...ise kyll ei leidnud...skeemi oleks vaja kiirelt!
    TNX

    #2
    mul ka jama ,paluks uut skeemi nende transidega kt 818, 819 ga,meil on Hr. Rom
    aga ta on kitsi selle skeemi lahendusega.
    Ott.

    Comment


      #3
      Remondifoorumi skeemilike oled vaatand ?


      http://www.cqham.ru/rx/ar1.djvu


      Mis viga võimul muidu ?

      Edit : igaks juhuks bark 001 kah (osad birigid on sama skeemiga)

      http://www.cqham.ru/rx/ar14.djvu
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        tänud,aga mis programmiga ma neid vaadata saan?

        Comment


          #5
          http://www.djvu.com
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            mul ka jama ,paluks uut skeemi nende transidega kt 818, 819 ga,meil on Hr. Rom
            aga ta on kitsi selle skeemi lahendusega.
            Ott.
            Ei saanud paris hasti aru minu pihta suunatud kriitikast. Kuule Hr. koll, terve nett on skeeme tais vali millist tahad, ei saa aru kuidas sind takistanud olen?
            Kes on personaalselt pyyrdunud neile olen meiliga saatnud.

            Comment


              #7
              Sry. Hr. Rom,mul pole mitte sinu vasta midagi,asi selles et ,seda vana brigi pahna foorum täis,aga uuemast suht vähe juttu.

              Comment


                #8
                Originally posted by koll100@Jul 22 2004, 21:20
                Sry. Hr. Rom,mul pole mitte sinu vasta midagi,asi selles et ,seda vana brigi pahna foorum täis,aga uuemast suht vähe juttu.
                Esialgu ainuke lootus 87-89 variandi skeemi näha:
                http://lich.phys.spbu.ru/kab00m/projects/e...onics/brig3.rar
                Keegi võiks avalikkusele nähtavaks teha.

                Ja siin ta on: http://www.qrz.ru./schemes/redirect.phtml?id=6572
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #9
                  http://ftp.qrz.ru/pub/hamradio/schemes/aud...fiers/ar27.djvu

                  see ehk abiks, ise ei näe, kuna olen mingi arvuti x taga :P
                  Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                  www.sansui.us/AU-9500.htm

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by student@Jul 22 2004, 16:34
                    oleks vaja brig 001 skeemi...äki mõni mees mõikab venekeelt natuke siis ussrhi.fi lehelt äki saab midagi...ise kyll ei leidnud...skeemi oleks vaja kiirelt!
                    TNX
                    Pole jama midagi, 2x70W 4oomil, aga vigu ja veakesi tuli kokku 7, neist mõned
                    päris imelikud.
                    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                    Comment


                      #11
                      Pole jama midagi, 2x70W 4oomil, aga vigu ja veakesi tuli kokku 7, neist mõned
                      päris imelikud.
                      Kui viitsid raagi mis vead olid.
                      Kas see 2x70W on sinu mxxdetud? Kysin selleparast, et olen isegi segaduses, kui vximas ta tegelikult on?

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Rom@Jul 26 2004, 17:58
                        Kui viitsid raagi mis vead olid.
                        Kas see 2x70W on sinu mxxdetud? Kysin selleparast, et olen isegi segaduses, kui vximas ta tegelikult on?
                        Minu mõõdetud, umbes 75W juures märkab ossil piiramise algust, 8oomil 45W.
                        Kuna toide +/- 33V siis klapib, 4oomil voolupiiraja rakendub 10W allpool
                        maksimumi.
                        Võimendit oli enne ka remonditud, vasakul kanalil oli vahetatud KT961 ja R69 ,
                        releed oli lahti tehtud.
                        Relee kontaktid tahtsid puhastamist, -40V lüüt kuivand, VT1 mis radikal oli
                        lühises ja selle E,B juhtmete otsi hoidis 315 jalgade küljes rüüz, relee lülitustrans
                        katkestuses. Vea otsimise käigus läks käsi juhuslikult vastu remonditud lõpu
                        pingekordistuslüüti ja sai kõrvetada. Lüüt oli jumala tuline, see lõpp läks
                        soojenedes genereerima, enne relee kallale asumist mõõtsin lõpud üle ja panin
                        algvoolud paika, siis olid korras. Plaadi 14 klemmist oli maanduse juhe nagu
                        ära lõigatud, vaatasin teised juhtmed ka üle ja leidsin, et sama poole + toite
                        juhe ainult ühe karvaga veel pidas. Pingekordistuslüütide vahetus lisas mõned
                        vatid ka juurde.
                        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                        Comment


                          #13
                          yritagem saada töökorda

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by student@Jul 27 2004, 11:26
                            yritagem saada töökorda
                            Kui foorumisse kirjutan siis on töökorras.
                            17a vana võim on nagu vana auto, sõidab, aga kui palju veel teha tuleks.
                            Nii ka sellel võimul, modida võiks mitmeid asju aga kas on mõtet. Vene Brigi
                            foorumeid lugedes jääb mulje, et enamus modivad modimise protsessi pärast,
                            sisust midagi taipamata.
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              Osad tekstid brigi modimise kohta on vaga asjalikud. Kuid hairib mind see, et vene saitidel ei tehta kahel taiesti erinevatel asjadel vahet - modimisel ja taastamisel. Nimelt kondekate vahetust uute vastu nimetavad nad modimiseks, ise aga arvan, et tegu esialgse seisundi taastamine. Kyll aga signaali juhtmete vahetus ja maanduse mxistlik ringi tegemine j.n.e. on juba modimise moodi.
                              Muideks Brigi-ga kohe kindlasti TASUB tegeleda, kuna sealt saab vaikese rahaga normaalse heli katte.

                              Comment

                              Working...
                              X