Teade

Collapse
No announcement yet.

Plaan teha PP võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Mähised 13-14 ja 15-16 on 15V mitte 6,3V, datasheedil on see kirjas.
    to Cheopps: Tänan pakkumast, mul on muidu üks teine trafo olemas, kust ma peaksin õiged pinged ja voolutugevused kätte saama. Aga kui muud üle ei jää siis annan teada.

    Comment


      #32
      Originally posted by gura@Oct 19 2005, 22:35
      Mähised 13-14 ja 15-16 on 15V mitte 6,3V, datasheedil on see kirjas.
      Ei ole nõus. Kui see on ikka Estonia 006 trafo, siis mähised 13-14 ja 15-16 (a 15 keerdu) on 6,3V ehk kütte mähised. Vaata selle djvu faili viimast lehte.

      9-10 ja 10-11 on ca 15V, ajasid järsku nendega segamini?

      Comment


        #33
        Palun südamest vabandust h34r: ! Vene keele oskus nada.... Jah...sul on täiesti õigus.

        Comment


          #34
          Sain kütte tööle B-) ....krt....üks loll jõuab ikka rohkem küsida, kui sada tarka vastata. Lapsed!!! Õppige koolis vene keelt!!! Kulub marjaks ära nagu praegu just välja tuli....

          Comment


            #35
            Mul oli eelmise lampvõimu toitelüütideks 4 50uf kondekat. On seal mingit vahet kui ma tõstan mahutavust 300uf pannes lüütideks 2*150uf või siis 1* 330uf?

            Comment


              #36
              Mida suurem mahtuvus seda parem.Nimipinget ei tasu seejuures unustada:
              peab olema soovitavalt 20% kõrgem tühikäigu pingest (nt.300V tühikäigul konde nominaal 350 -400V ).Äärmisel juhul võib olla võrdne kui on teada ,et ümbritsev temperatuur ei ületa 70% suurimat lubatavat ekspl.temperatuuri - reeglina +85 kuni+105 C. B-)
              Kõik meeldiv tuleb lambist...

              Comment


                #37
                See ei ole nii lihtne.
                Liiga suured konded tekitavad trafos ipulssvoolusid. Mida suurem konde, seda väiksema osa siinuse perioodist on aladusdioodid lahti ja seda suurem vool selle lahtioleku ajal trafost läbi käib. Need voolud aga lisavad kõrgemaid harmoonilisi kütte pignesse, mis omakorda võib väljundsignaali jõuda ning lisab ka trafo puistevälja kõrgemaid harmoonilisi, mis samuti võib väljundisse jõuda.

                Comment


                  #38
                  ...jah sinna oma jutuga ma ei jõudnud <_< .Kuni 500 - 600 mkf pole asi veel väga märgatav,suurematel mahtuvustel küll.Vajalik shuntkondede paigaldus nii lüütidega paralleelselt kui ka sek.mähiste ja mätta vahele.Sõltub ka sellest kui suurt võimsust tarbitakse.
                  Teemaalgataja võimu skeemi kahe kanaliga variandi puhul võib julgesti kasutada
                  kuni 680mkf -eid lüüte probleemideta. B-)
                  Mina isiklikult kasutaks 006-e tervet toiteskeemi vahetades välja vene lüüdid mis kipuvad ajapikku kuivama.
                  Kõik meeldiv tuleb lambist...

                  Comment


                    #39
                    500 mkf on tegelikult ka juba liiga palju ja mingite šunt kondedega seda asja eriti ei paranda. Jadamisi takistid (mõistuse piires) ja mitme järguline filter koos induktiivsustega aitab rohkem. Tarbitav võimsus ei mängi eriti rolli, kõige olulisem on trafo väljundtakistus. Mida väiksem see on, seda suuremad voolu impulsid tulevad suure konde tõttu.

                    Comment


                      #40
                      Ma vaatasin juba endale välja 330uf 400V kondeka. See peaks viimastele vastustele põhinedes sobima.
                      http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...400-343&lng=est
                      See üksi on juba suurema mahutavusega, kui mu eelmise lampvõimu kogu toitelüütide mahutavus kokku.

                      Comment


                        #41
                        Lihtsalt tahtsin asja mitte nii väga teoreetiliseks ajada
                        Kõik meeldiv tuleb lambist...

                        Comment


                          #42
                          Nüüd tekkis järgmine ootamatu probleem. Nimelt mõõtsin otste 7 ja 8 pealt 227V vahelduvvoolu mis siis alaldades (korrutan 1,4?) peaks tulema u 318 V. Kuid mõõtes sain hoopis 200. Niisiis, ei oska kohe mingit seisukohta selle peale võtta. Ootan kommentaare.

                          Comment


                            #43
                            Kas sa mõõtsid ilma lüüdita otse alaldi pealt?Kui ilma lüüdita siis peabki 200V ringis olema.Lisades lüüdi saad suurema pinge. B-)
                            Kõik meeldiv tuleb lambist...

                            Comment


                              #44
                              aa....selge...
                              Aitäh.

                              Comment


                                #45
                                Küsimus maanduse kohta....kas signaali maanduspunktist tuleb juhe viia veel ka voolupesa GND külge või ei pea seda toitega üldse ühendama? Või on see GND korpuse (võimu ümber on metallkest) maandamiseks?

                                Comment

                                Working...
                                X