Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
Teil on ikka kummaline mõtlemine küll. Näiteks ostavad tuhanded inimesed endale sadu tuhandeid kroone maksvaid autosid, kuigi platsi pealt saaks ka mõnekümne tuhande krooniga auto, mis viib teid punktist A punkti B. Mõni jällegi ostab 50 tuhande krooni eest tolmuimeja, kui saaks ka 2-3 tuhande eest. Teised jälle ostavad endale mitme miljoni eest kipsist majakarbi, kui võiks ise kividest ehitada palju odavama. Nende kohta ei ütle keegi, et nad pole realistid või on lotovõitjad. Kui aga keegi tahab osta 8-10 tuhande eurost võimendit, siis peetakse teda vaata et segaseks. Kuigi võimendite hinnad jäävad vahemikku 1 kuni 100 tuhat eurot, st. 10 tuhat on ikkagi keskmine hinnaklass.
"Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."
Kuule, point pole üldse selles, palju sul pappi on või pole. Selge see et osta omale mida süda lustib ja loomulikult on head võimendid tehtud üksikkorras või väikeseeriatena käsitööna ja seeläbi kulutatud töötundide tõttu ka kallid. Muide ka Eestis on tehtud ja võimalik lasta teha väga häid võimendeid, samuti nagu kõlareidki, selleks ei pea tingimata väljamaalt tellima hakkama. Kuulamisvõimalus on ka palju lihtsamini korraldatav. Eestlase probleem on see, et ta ei oska ära tunda ega hinnata kodumaal valmistatud tipptasemel asja. (Orjameel..?)
Iva on pigem selles, et kui sa tõesti tahad omale head võimu, siis niimoodi foorumis päringuid tehes ja tehnilisi andmeid reastades sa seda õiget ei leia. Korraliku Hi-End võimu soetamine on nagu naisevõtt - pead ikka ise riistad tõsiselt enne järele katsuma! Võimendid on väga erinevad ja Hi-Endi puhul liitub asjaga veel intensiivne esoteerika piiril balansseerimine, individuaalse tõe leidmine ei ole lihtne.
Aga kui sa ükspäev midagi vägevat oled kätte saanud, ära häbene asjast teavitada, tahaks isegi kogemuse mõttes kuulata-võrrelda
jäi silma selline asi Jaapanist, valida ilmselt Tango trahvodel varjant.
Hinna poolest, rääkides siin mõnede härradega, alla 25k eesti rahas on midagi head saada võimatu. Kuna rahas ei ole probleem, siis võid ju sealt 300B tellida ja ära proovida. Isegi mõtlen ja vaatan rahakotti...
Kuda saab isik lampvõimendit ehitada kui ta seda ei kasuta?Jõuluehteks välisukse külge?!Lampvõimendi tegiatel on selline eelis siiski, kui vaja muuta nüansse, tehakse korrektuurid skeemilahenduses, mitte ei tõttata poodi võimendit ringi vahetamaTee on raske püha tõeni...
Kui sul raha piisavalt, astu Hifi klubisse ja ütle palju oled valmis kulutama. Kuulad, otsustad. Nende võimude kiidulaulud, mida netist leiad, on puhas spämm. Oma kõrv on kuningas.
Tundub, et olen vales foorumis, siit leiab vist ainult lampvõimude ehitajaid, aga mitte kasutajaid.
Väga vale lähenemine!Ehitajad või mitte kuid kõik läheb kuulamisruumi.
Ehitajatelt saadki objektiivse info ja ka sellega kaasnevat kriitikat samuti.High End võimude soetamisel nagu ka erinevate kunstiteoste poolt mujalt valdkonnast(maalid,skulptuurid jmt.)valmistutakse reeglina pikemalt ette.Sellejaoks ongi erinevad workshopid ,kuulamisruumid ja foorumid,et analüüsida enda ja teiste kogemusi ning mis seal pattu salata nagu ka GU50 eelnevalt mainis - terake esoteerilist lähenemist.
Kui sa soovid taolisi reference unit-eid endale isiklikult siis tasub siin veel uurida-puuridaKui aga üritad neid Eestis edasi müüa - siis turg praktiliselt puudub.Need vähesed kes omale taolisi aparaate soetavad ei osta neid Eesti turult ja omavad piisavalt infot kustkohast ning millistel parimatel tingimustel on asjad saadaval(infot saab ka siit foorumlastelt).Antud foorum ongi pigem step by step analüüsimiseks valdkonniti.KaruTec -i soovitust tasub samuti järgida.
PS.Olen küll hobiehitaja ,kuid olen ka ikka väga kalleid taolisi(hinnaklassis 7000-11000€) riistapuid ostnud(ning peale ostu modinud) ning on siin teisigi...
Peace!
viimati muutis kasutaja maaalune; 09 February 2008, 14:29.
Comment