Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Mida see ...m postituste kuupäevade ees tähendab?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Warning: Undefined array key "nodeid" in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 262 rida on tagasi ilmunud lehe ülaossa.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      #17
      Mul näitab kogu aeg avalehel sedasi

      Warning: Undefined variable $showSearchWidgetInfo in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 32 Warning: Undefined variable $showSearchJSONField in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 114 Warning: Undefined variable $showSearchWidgetInfo in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 313 Warning: Undefined variable $tagCloudInline in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 115 Warning: Undefined variable $tagCloudInline in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 120
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #18
        Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
        Mul näitab kogu aeg avalehel sedasi
        mul jällegi ei ole midagi sellist.

        Comment


          #19
          Ei ole jah, vaatasin mul bookmargis mitte avaleht vaid mingi vana otsingulink mis enam ei toimi ja sealt läheb otsinguaknasse ühes erroritega, link ise siuke https://www.elfafoorum.eu/search.php...e=vBForum_Post
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #20
            Warning: Undefined variable $isSGChannel in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 168 - selline rida nüüd.
            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
            ATiP1pN4XeM

            Comment

            Working...
            X