Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Mida see ...m postituste kuupäevade ees tähendab?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Warning: Undefined array key "nodeid" in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 262 rida on tagasi ilmunud lehe ülaossa.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      #17
      Mul näitab kogu aeg avalehel sedasi

      Warning: Undefined variable $showSearchWidgetInfo in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 32 Warning: Undefined variable $showSearchJSONField in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 114 Warning: Undefined variable $showSearchWidgetInfo in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 313 Warning: Undefined variable $tagCloudInline in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 115 Warning: Undefined variable $tagCloudInline in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 120
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #18
        Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
        Mul näitab kogu aeg avalehel sedasi
        mul jällegi ei ole midagi sellist.

        Comment


          #19
          Ei ole jah, vaatasin mul bookmargis mitte avaleht vaid mingi vana otsingulink mis enam ei toimi ja sealt läheb otsinguaknasse ühes erroritega, link ise siuke https://www.elfafoorum.eu/search.php...e=vBForum_Post
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #20
            Warning: Undefined variable $isSGChannel in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 168 - selline rida nüüd.
            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
            ATiP1pN4XeM

            Comment


              #21
              Warning: Undefined array key "nodeid" in /data01/virt98243/domeenid/www.elfafoorum.eu/htdocs/includes/vb5/template.php(404) : eval()'d code on line 262 avalehe ülaosas.
              73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
              ATiP1pN4XeM

              Comment


                #22
                Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                Vahetasin foorumi tarkvara. Eks see ole üks kaasatulnud veifrustest.
                Kas ei võiks seniks kuni "uus" vigateta tarkvara korras vana töötava tagasi peale tõsta?

                Comment

                Working...
                X