Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Sõnumid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sõnumid

    Tere. Väheks on meid jäähud. Mingi jama on sõnumitega; teadet ei tulnud ja mingi segane järjestus. Ehk keegi hea inimene vaataks?

    #2
    kõik märgid viitavad et viimane foorumi uuendus on olnud metsapoole.

    Comment


      #3
      Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
      Ehk keegi hea inimene vaataks?
      Kõik sellised asjad on administraatori pärusmaa. Moderaatorid on samasugused kasutajad nagu tavaliikmed, selle erisusega, et saavad muuta-liigutada-kustutada teiste postitusi. Privaatsõnumitele ligipääsu ei ole.
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #4
        Tere veel. See sõnumite värk on vist täiega audis? Kuidas seda Administraatorit äratada? Tundub, et siia on jäänud hääbuv aga suurepärane seltskond? Kas saab/ tasub jätkata? Kui vaja kontakiti, siis ehk praegu tasub kasutada meili, SMS-i ja telefoni. Head lastekaitsepäeva!

        Comment


          #5
          Martinjoti kontaktid peaks ka väljaspool foorumit leitavad olema, kui väga vaja.

          Comment


            #6
            Mis probleemid on sõnumitega?
            Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

            Comment


              #7
              Esmalt postitatud vasaraonu poolt Vaata postitust
              Mis probleemid on sõnumitega?
              lee lähtekoodiga on miski ikaldus. ftp passi vaja et lähemalt uurida saaks.

              Comment


                #8
                Vaatasin oma sõnumikasti, midagi iseäralikku ei märganud. Uuest foorumiversioonist alates PSide asendumine sõnumitega on mulle jätkuvalt imelik, aga noh, see minu viga.

                Paluks, et paar kasutajat omavahel kokkuleppel teineteisele suvasisuga sõnumi saadaks ja saaja seda raporteeriks. Paistab, et siis peaks mode nägema ja tahakski seda kontrollida.
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #9
                  Saatsin. Sulle ja Shelele. Kontrollsõnum.

                  Comment


                    #10
                    Minu poolt saadetud testsõnumid Shele ja olavsu1 poole jõudsid kohale ja sain ka vastused.
                    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                    Comment


                      #11
                      Ka mulle on Vasaraonu poolt saadetud test eile saabunud. Eile, 17:29.
                      Aga huvitav on see, et foorumi avalehel ma seda ei näe, tuleb mingit teemat lugema minna, siis tuleb üles tööriistaribale teade, mis aga kergelt märkamata jääb.

                      Comment


                        #12
                        Sõnum oli punaselt paremas ülanurgas näha, et üks uus.


                        Enne küsitud sõnumi raporteerimise nuppu minul pole. Kas teistel on?

                        -stiilid- tavakasutajaga ei saa vaadata, sest just seda sõnumit, millega Vasaraonu kunagi parooli saatis, ei leia. Kuigi pole ise ära kustutanud.
                        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                        ATiP1pN4XeM

                        Comment


                          #13
                          Ja Scott`ilt ka sõnum käes.
                          Mul on avaleheks elfafoorum.eu ja seal ei näe sõnumite kohta midagi, ainult sisselogimist ja regamist pakub, kuigi peaks olema sisse logitud.
                          Lisatud failid

                          Comment


                            #14
                            Sellel lehel vajuta 'Tänased postitused' või Elfafoorumi punasele logole ja siis on näha.
                            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                            ATiP1pN4XeM

                            Comment


                              #15
                              No on muidugi.
                              Aga võiks kohe näha olla ilma lisategevuseta.
                              Mitte et mul sellest suurt lugu oleks, ärimees ma pole ....
                              Shele sõnum jõidis ka minuni.
                              viimati muutis kasutaja tcumen; 04 m 2024, 11:14.

                              Comment

                              Working...
                              X