Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Uuenenud ELFA veebipood

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Uuenenud ELFA veebipood

    See olukord on küll vägagi imelik. Ei ole minul tööl ega kodus arvutit, samuti minu tuttavatel, mis jätaks küpsised ja muu sodi alles kui brauserist lahkud. Ainuke asi, mis vahest ehk on võibolla kasutuses on viimati avatud akende nimekiri. Windows masinaga nagu ei tule kõne allagi selline käitumine, kus küpsised salvestatakse. Siis on kohe antiviirus platsis ja koostatakse pikk nimekiri ohtlikest ja rohkem ohtlikest küpsistest, mis tuleb koheselt kõrvaldada. Kui ei kõrvalda siis brauserit järgnevalt põhimõtteliselt ei saa ka kasutada, sest antiviirus blokeerib seda igal võimalikul moel.

    Aga, kasutage meili. Suhelge inimesega, on kõigile lihtsam. Näiteks kui on probleeme kaubaga, saab alati tagasi meilida, või helistada jne. Mina kasutan ja sellega olen väga rahul.
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #32
      Vs: Uuenenud ELFA veebipood

      Kasutajaliides annab kõvasti soovida. Põhilised tootegrupid on asendunud miljon alajaotust sügaval otsimisega. Isegi pealehelt otsides ei leia enam paljusid asju nt märksõnadega.
      Ma olen võrrelnud vana kujudust ja UI põhimõtet paljude teistega ning see oli ikka kõvasti parem ja loogilisem, kui praegune. Aga jah, eks tuleb leppida...
      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

      Comment


        #33
        Vs: Uuenenud ELFA veebipood

        Põhiprobleemid juba eelnevalt kirjeldatud aga üks asi häirib veel.
        Kui vaja kiiresti mingit juppi Tallina poest, siis on jube aeganõudev iga detaili info lehelt järgi vaadata kas on poes kohapeal või mitte. Poes olekut võiks võimalik kontrollida, kui detailide nimekirja lahtris, kus on kirjas tootekood ja klahv "osta", oleks võimalus kontrollida laos olekut ilma, et olemas olevalt lehelt lahkuksid.

        Comment


          #34
          Vs: Uuenenud ELFA veebipood

          Praegune Elfa veebipood on täielik jama. Isegi sisse ma ei saa enam logida. Pean klienditoele helistama. Ma ei saa sinna helistada. Mul vaja asju tellida.
          Loodan, et see on sellest - nad alles ehitavad uut kataloogi. Ja otsing on ka täiesti jama. Kui asi nii jääbki. Vana veebipood oli tükkmaad parem.

          Comment


            #35
            Vs: Uuenenud ELFA veebipood

            Olen kah hädas selle uue variandiga. Paar kuud tagasi sain kasutajana sisse, nüüd enam mitte. Ei ole mul midagi ununenud. Teiseks, kaupa ladudes ei ole, nagu leht ütleb. Kuid vormistada saab ainult kiirtellimusena ja kallimana reklaamitust. Kaupa poel ju pole! Midagi kiiresti ei toimu ja millal toimub, seda ei saagi teada.

            Mis krt....? Oomipoodi?

            -----------------

            No nii - tagasi, et tänada selle uuenduse tegijaid! Teie abita poleks konkurendi juurde sattunud! Tulemus: tellimus kähku tehtud, valitud isegi sobivamad tooted ja märksa soodsama hinnaga, lisaks on teada, millal kätte saan. Kindlasti nädal aega kiiremini.
            viimati muutis kasutaja tehnoloog; 01 m 2010, 16:56. Põhjus: kiitus!

            Comment


              #36
              Vs: Uuenenud ELFA veebipood

              Kas uue poe kallal tehakse veel tööd, või see jääbki nüüd selliseks?
              ES1MSD

              Comment


                #37
                Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                Esmalt postitatud tehnoloog poolt Vaata postitust
                Olen kah hädas selle uue variandiga. Paar kuud tagasi sain kasutajana sisse, nüüd enam mitte. Ei ole mul midagi ununenud.

                Sama meelt selle poevärgiga.
                Hakkasin ka tellima ja mis, sisse ei saa, tee või tina. Ja samuti polnud midagi unustanud.
                Ükspäev oli mailile potsatanud kiri "Kasutajaandmed ELFA..." vms. Siiani seda kirja vaadanud ei ole sest mis kuradi pärast pean ma jälle hakkama mingisuguseid ilmselt sunnitud kasutajanimesid-paroole meelde jälle jätma , neist paroolidest oli siin juba ükspäev juttu...
                Hoian need võimalikult sarnased, näit. miks ei võiks mul olla sama kasutajanimi/parool nagu siin?
                Ega need paroolid jne eitaga mul kuhugile pangaarvele ligipääsu, et ei võiks - jäta aga jälle uued andmed meelde.
                Ma usun, et mul mingi 40-50 erinevas kohas(palju foorumeid, kauplused jne) kasutaja, igal pool jäta muudkui meelde - pea ei ole prügikast!

                ELFA kohta ka hea sõnaga: Palju tooteid kuidagi silmnähtavamalt soodsamate hindadega kuivarem, isegi tooted mis ei ole märgitud allahinnatutena. Imestasin ükspäev hinnavõrdlust tehes, et 10 jullast midavaatasin oli ELFAs 6-7tk soodsamad kui oomipoes ja vahe kohati isegi ca. 50% .
                Ses osas on asi paremuse poole läinud - muidu enne kippus olema niisugune kurb lugu, et ELFAs lihtne tükk mille turuväärtus suvalises poes a 1EEK/tk, ELFAs sama asi a 25EEK/tk. Ei kippunud sinna kuid nüüd vaatan, et asi on paranemas...
                -superradical-

                Comment


                  #38
                  Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                  Mis tuleb panna lahtrisse "sinu viitenumber"?

                  Comment


                    #39
                    Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                    Esmalt postitatud osXar poolt Vaata postitust
                    Mis tuleb panna lahtrisse "sinu viitenumber"?
                    Viitenumbri näol on tegemist teiepoolse tellimuse numbriga. See võib olla näiteks ostutellimuse number teie hankeprogrammis või ka number teie enese poolt välja mõeldud nummerdussüsteemist (nt. 'tellimus 1', 'tellimus 2', jne.).

                    Selle numbri alusel saate hiljem meie veebipoes tellimusi otsida.
                    Samuti saate tellimusi otsida ELFA tellimusenumbri, kuupäeva, tootekoodi järgi.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                      Esmalt postitatud mart63 poolt Vaata postitust
                      Kas uue poe kallal tehakse veel tööd, või see jääbki nüüd selliseks?
                      Uue lehe arendustööd jätkuvad. Internetipoodi võib ilmselt alati võrrelda Tallinna (või mistahes muu) linnaga, mis iial valmis ei saa

                      Comment


                        #41
                        Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                        Üks küsimus veel, nimelt ELFA avalehel on kirjas: Ostukorvi kokkuvõte: 12 rida, 14,56 EUR. Ostukorvile vajutades avaneb selline asi Summa kokkuvõte Kogusumma (km.-ta): 13,07 EUR Postikulud: 0,00 EUR Käibemaks 2,62 EUR Ümardus: 0,00 EUR
                        Kogusumma: 15,69 EUR
                        Mis hind see 14,56 veel on?

                        Comment


                          #42
                          Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                          Esmalt postitatud osXar poolt Vaata postitust
                          Üks küsimus veel, nimelt ELFA avalehel on kirjas: Ostukorvi kokkuvõte: 12 rida, 14,56 EUR. Ostukorvile vajutades avaneb selline asi Summa kokkuvõte Kogusumma (km.-ta): 13,07 EUR Postikulud: 0,00 EUR Käibemaks 2,62 EUR Ümardus: 0,00 EUR
                          Kogusumma: 15,69 EUR
                          Mis hind see 14,56 veel on?
                          Avalehel kuvatakse ostukorvi maksumust eurodes ilma käibemaksuta ning see baseerub üldistel kataloogihindadel. Ostukorvi vaates võivad osadele kaupadele lisanduda aga soodustused. Näiteks sisseloginud kasutajatele võidakse seal kuvada hindu, mis tulenevad ELFA ning nende vahelisest lepingust. Sisse mitteloginud kasutajatele võidakse ostukorvi vaates kuvada ELFA tehnikapoodides mõnedele kaupadele kehtivaid soodushindu. Sellest lähtuvalt võivad erineda avalehel kuvatav ostukorvi käibemaksuta kogusumma ning ostukorvi vaates kuvatav käibemaksuta kogusumma.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                            Mh, peab ka jälle siia mõne rea kirjutama - lihtsalt paha kui kümnekonna toote pärast peab pea 3 tundi purelema aga asja korda ikka ei saa...nüüd olen pahane (jälle ???).
                            Probleem nimelt järgmine:
                            Aeg-ajalt vaatan soodushindadega jubinaid, seda Exeli tabelit esilehelt...
                            Leisin sealt kümmekond asja, kontrollisin siis koode, kohati oli Exeli tabeli järgi konkreetset pudinat kümnetes tuhandetes, kui laoseisu vaatsin olid mõned huvitavamad asjad juba lõppenud (kes hiljaks jääb, jääb ilma). Aga see oli huvitav, et tooted mille laoseisu kontrollides näitab 10000+ on ka lõpuks neid oma tellimust vormistades (vali makseviis vms. sammu juures) otsa lõppenud.
                            Tühjendan ostukorvi, OK asi korras, alustan otsast...
                            Sama, isegi ükshaaval proovisin (mine esimese probleemse toote juurde vms. pakub ka välja), kontrollides näitab ikka tootekoodi järgi, et 10000+saadaval, mõnd asja oli 4000-5000 piires...
                            Igaljuhul ei saanudki ma oma tellimust tehtud, kell oli 2 kui koode uurisin...nüüd enam ei jõua, muud ka vaja teha.

                            Igaljuhul jah, ju siis ei ole tavatarbijale ette nähtud mõistliku hinnaga jubinaid soetada.
                            Viimane kord kui tellisin oli kraam OK, väga rahul isegi soodustoodetega AGA...uskusin, et see jääb minu teada, et ei hakka virisema, et nagunii oli suht soodukas...
                            Nimelt tellisin kive, 6 kivi asemel oli aga pakis 5tk . Kaotus natuke alla 2€, kuna maksmise ajal oli arve niisugune nagu ma tellimust tehes meelde jätsin, isegi arve mille sain, sellel oli, et tarnitud 6 kivi, tegelikult oli aga 5tk. Poes oli küll asjalik müüja, hakkas mulle asju lauale laiali laduma, ma rumaluke ütlesin, et pole tähtsust, uskusin, et kõik on OK - oma viga seega aga kuna nüüd tellimuse teostamine peale ligi 3 tundi kestnud proovimist ei õnnestunud siis jagan oma kogemust...
                            Kedagi ei süüdista, kui siis ainult end kuid inetu lugu siiski...
                            -superradical-

                            Comment


                              #44
                              Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                              Leisin sealt kümmekond asja, kontrollisin siis koode, kohati oli Exeli tabeli järgi konkreetset pudinat kümnetes tuhandetes, kui laoseisu vaatsin olid mõned huvitavamad asjad juba lõppenud (kes hiljaks jääb, jääb ilma). Aga see oli huvitav, et tooted mille laoseisu kontrollides näitab 10000+ on ka lõpuks neid oma tellimust vormistades (vali makseviis vms. sammu juures) otsa lõppenud.
                              Tühjendan ostukorvi, OK asi korras, alustan otsast...
                              Sama, isegi ükshaaval proovisin (mine esimese probleemse toote juurde vms. pakub ka välja), kontrollides näitab ikka tootekoodi järgi, et 10000+saadaval, mõnd asja oli 4000-5000 piires...
                              Igaljuhul ei saanudki ma oma tellimust tehtud, kell oli 2 kui koode uurisin...nüüd enam ei jõua, muud ka vaja teha.
                              Lõpumüügis olevate toodetega võib aeg-ajalt probleeme esineda. Anna mulle teada, mis toodetega on tegemist - uurin lähemalt. Võid tootekoodid näiteks PS-ga saata.

                              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                              Viimane kord kui tellisin oli kraam OK, väga rahul isegi soodustoodetega AGA...uskusin, et see jääb minu teada, et ei hakka virisema, et nagunii oli suht soodukas...
                              Nimelt tellisin kive, 6 kivi asemel oli aga pakis 5tk . Kaotus natuke alla 2€, kuna maksmise ajal oli arve niisugune nagu ma tellimust tehes meelde jätsin, isegi arve mille sain, sellel oli, et tarnitud 6 kivi, tegelikult oli aga 5tk. Poes oli küll asjalik müüja, hakkas mulle asju lauale laiali laduma, ma rumaluke ütlesin, et pole tähtsust, uskusin, et kõik on OK - oma viga seega aga kuna nüüd tellimuse teostamine peale ligi 3 tundi kestnud proovimist ei õnnestunud siis jagan oma kogemust...
                              Kedagi ei süüdista, kui siis ainult end kuid inetu lugu siiski...
                              Kui oled avastanud, et oleme sulle tarninud vale koguse, siis anna sellest kindlasti teada. Tegemist pole meiepoolse sihiliku käitumisega, vaid lihtsalt inimliku veaga. Tarnevead üritame alati parandada nii kiiresti kui võimalik.

                              Comment


                                #45
                                Vs: Uuenenud ELFA veebipood

                                Inimlikke vigu oleks vähem ja kliendid õnnelikumad, kui töötajad oleks veidi klientide suhtes hoolivamad ja abivalmivad.
                                Mitte ainult nii, et kaup pakikestesse ja posti. Aega on vähe jah vaadata ja lugeda igat juppi, mis saadetakse välja, aga ju siis peab kiire ja tähelepanelik olema.

                                JMO.

                                Comment

                                Working...
                                X