Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

reed switch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Elektrik+Sep 7 2004, 23:58--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Elektrik &#064; Sep 7 2004, 23:58)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-digital@Sep 7 2004, 21:51
    Kui mujalt ei saa, siis hangi kuskilt mingi signa ukseandur, neis on herkonid sees. Samuti näiteks ka jalgrataste spidode andurites.
    samuti mõnedes vanades vene lauatelefonide torudes (korpuses).
    oli üks VEFtad valge telefon, seal herkonid sees[/b][/quote]
    Nüüd ma siis tean, kuidas see aparaat töötas...
    Saingi jälle targemaks.

    Comment


      #17
      jah mul on kodus neid, magned on , ja on ka herkon ise, neid on mul mingi 5-6 tükki vähemalt, esimese hooga hakkasid kohe silma, ei viitsind edasi otsida

      olen ise tartlane, on sul soovi? ma muidugi võin nad postiga või kirjaga ka saata, ei kaalu nad s*****i B)

      Comment


        #18
        Praeguse seisuga on mul juba pea paar nädalat töötanud Lätis toodetud telefoni seest võetud herkon. Töös siiamaani probleeme pole esinenud. Algul mõtlesin, et kui tuulekiirus suurem, et siis ei jõua see herkon niipalju sulguda-avaneda, et aeglase reageerimiskiirusega vms. kuid sai igaks juhuks ka mehhaanilise anemomeetriga ära võrreldud- tundub, et jõuab sulguda-avaneda küll. Huvitav ainult, palju selle vene-aegse jupi eluiga võib olla? Igaks juhuks tellisin Tevalost ka kiireima reageerimisajaga herkoni. Kui Tallinna satun, võtan ligi, posti teel saatmine läheks põhjendamatult kulukaks sellise väikse jupi puhul.

        Tänud kõigile vastajaile&#33;

        Comment

        Working...
        X