Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

laserskanneri ehitus (jätk)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by saajatz@Sep 4 2004, 22:30
    Pole küll proovinud, aga kas pead läbi ei saa puurida?
    teoreetiliselt peaks saama küll, aga millega? ei oma kahjuks rauapuuri...
    kõige lihtsam.... võta mingi vana lapik kruvikas, vääna L tähe kujuliseks(jõu olg kümnekordistub :P) viili kruvika ots selliseks, et ta täpselt kruvipeasse läheks, ja keera sellega....
    Intel inside.. Idiot outside...

    Comment


      #17
      ahh... millega vänata ja millist kruvikat retsida, mul kõik väga head kruvikad, kahju hakkab....
      ma parem proovin seda haamer+suur lapik kruvikas, ehk aitab, kui ei aita siis vaatab edasi...

      Comment


        #18
        kas kõige lihtsam ei oleks osta vastav torx kruvikeeraja? Seda läheb nagunii veel ja veel vaja. Maadlesin ka alati nende kruvidega, kuni soetasin vajalikud kruvikeerajad. nüüd minutiga kõvaketas lahti, enne oleks olnud igavene peavalu. Jäävad ära kõik viilimised ja kangutamised
        ...

        Comment


          #19
          Parem siis juba puuri pead välja. Puuri saab ju kasvõi laenata. Haamri ja lapiku kruvikaga sa vaevalt seda lahti saad. Suur oht, et lööd kogu sisu segamini.
          Ja tuleviku peale mõeldes võid osta kasvõi magnetotsikuga kruvikeeraja. tuleb odavam, kui igat mõõtu eraldi osta. Mõnes kohas kasutatakse ikka väga erilisi kruvisid. Neile on eraldi otsikute komplektid müügil. Saad sama "sabaga" läbi.
          Harjutamine teeb harjutajaks.

          Comment


            #20
            kellelt ma laenan? kas mu profiilis pole kirjas et olen 15? ei ole sõpradel sellised imepille... :lol:

            Comment


              #21
              ei ohiks sisuga midagi juhtuda...kaan on k6rgemal kui see magnet ja m2his...pealegi ei pea seal k6vasti rahmima...6rn asi suhtelislt

              Comment


                #22
                Ma just täna kakkusin ühe vana 400MB kõva lahti...paar kruvi sain niisama, aga enamustel ünnestus minifreesi käiaga vahe sisse lasta ja tavalise kruvikaga lahti keerata :P

                PS! Äkki saaks rauasaega kruvi ümbert kaane läbi saagida? Kas siis nurk või kaanel terve külg...

                Comment


                  #23
                  jah see ka võimalus.. ma nüüd 10 minuti pärast tagasi, siis ütlen, kas sain lahti peksmise ja saagimisega

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by brand11@Sep 5 2004, 17:08
                    ei ohiks sisuga midagi juhtuda...kaan on k6rgemal kui see magnet ja m2his...pealegi ei pea seal k6vasti rahmima...6rn asi suhtelislt
                    suhteline.... näiteks seagatel on vastupidi.... kaan katab kogu selle jama ära ja kui kaane serav alt kangutada vigastab ka kindlasti seest asju.....
                    Intel inside.. Idiot outside...

                    Comment


                      #25
                      niih sain ta ilusti lahti, aga imelik on see, et tal nagu see käpp logiseb, et käib üles alla... ei saa pihta milles probleem...

                      Comment


                        #26
                        niih, loginast sain ka lahti, selgus et see käpa laager oli kruvitud kõvaketta korpuse ühe poole külge kinni, mina aga olin igaksjuhuks ta lahti keeranud, eks siis tuleb korpust rauasaega veidi "kärpida"

                        mis siis järgmine samm oleks? teen kindlaks need juhtmekiud mis seda magnetit siis juhivad? ning peale seda edasi?

                        Comment


                          #27
                          Seal võlli keskel peaks olema mingi kruvi moodustis..sellest saab siis ideekohaselt keerata seda käppa kinni/lahti (kõrgemale/madalamale)
                          ette jõudsid

                          Juhtmed vaata kohe sealt käpa pealt..need peaks suht häste olevad ära tuntavad. Tulevad otse poolist.

                          Ära käppa veel ära võta ja lase pooli võimust kuskilt tugevam helisignaal sisse? Rohke bassiga siis näed, kuidas see käpp tõmbleb.

                          Comment


                            #28
                            ok proovin, aga miks mul on selline karvane tunne et poolist tuleb 3 juhet? :blink: :unsure:

                            Comment


                              #29
                              Paar pilti enda hallatavatest käppadest. Pooli juhtmed leiad äkki piltidelt ise üles.
                              esimene
                              teine
                              kolmas

                              Comment


                                #30
                                korras juba, tõmbleb päris hoolega, nüüd järgmine samm on siis need vedrud külge, ning seejärel käpalt need andmeside juhtmed ära, alles jätta ainult mähise jaoks?

                                Comment

                                Working...
                                X