Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

värvi musa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    värvi musa

    Kas kellegil on kuskil netis peidus mõnda head ja litsat värvimuusika joonist või õpetust kuidas teha?

    #2
    Netist leiab neid retsilt lihtsalt.Lähed googlisse ja trükid sisse colororgan.
    smasher55@hot.ee<------küsimused

    Comment


      #3
      Käisin seal ja vaatasin aga seal polnud küll mingeid jooniseid ??? kui olex võimalik siis eesti keelsed õpetused kuida teha kuna mina pole inglis keelt õppinud.

      Comment


        #4
        Siis on küll asjad natuke halvasti ,sest mina Eesti keelseid lehekülgi ei tea.Tean hoopis levelmeteri skeemi lehekülge 8).A277d kivi peal.Levelmeter on selline asi nagu maki peal mis näitab kui tugev on signaal.
        smasher55@hot.ee<------küsimused

        Comment


          #5
          Vaata,eelviimases "Arvutikasutajas" oli.
          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

          Comment


            #6
            Millises eelviimases? ???
            Antke palun link kus olex joonis võib olla ka inglis keeles küll ma selle ää tõlgin siis..

            Comment


              #7
              http://images.google.com/imgres?imgurl=wol...DUTF-8%26sa%3DN
              Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

              Comment


                #8
                www.arvutikasutaja.ee -> Vabavara(ftp)-> kaust "värvimuusika". On plaadi joonised ja skeem.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment

                Working...
                X