Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuidas joota 3.5mm stereopistikut

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas joota 3.5mm stereopistikut

    http://www.zone.ee/kakatykk/kuidas%20teha/

    asi siis selline.

    keegi võiks täpselt ära rääkida, kuidas asi käib.

    #2

    tip-vasaku kanali +
    ring- parema kanali +
    sleeve - miinused

    Comment


      #3
      ma ei tea, kas ma loll või midagi muud, aga aru ei saa.

      Comment


        #4
        mis sul seal teises juhtmeotsas on?

        Comment


          #5
          anna pildilink ja ma kohe ütlen.

          aaa.. juhtme otsas on kõrvaklapid.

          ja ma tahtsin, et keegi räägiks, kuhu need neli erinevat juhet joota tuleb

          Comment


            #6
            pead järgi vaatama mis värvi juhe millisele kontaktile kõrvaklappides läheb.

            Comment


              #7
              Natuke vanemates kõrvaklappides oli ühes juhtmes varjestus ja keskel mitmesooneline juhe. Mõlema juhtme vardjed on siis Sleeve ja sisemised vastavalt parem ja vasak kanal.

              Comment


                #8
                mul ikka suht uued philipsi kõrvaklapid.

                aga mina loll ei ole ikka aru saanud, kuidas asi käib.

                keegi võiks öelda, et mis värvi juhtmed kuhu lähevad.

                tahaks ühekorraga kõik korralikul ära teha

                Comment


                  #9
                  Mis värvi juhtmed üldse on? Ons need need uuemad, kus sees on üks juhe vist roheline...üle lakitud ja teine samune, aga oli vist ilma lakita..Testrit/patareid-pirni ei ole äkki vedelemas? Saaksid järgi proovida, et mis juhe kuhu läheb. Aga tee nii: Pane pistik kuhugi, kust tuleb signaal(arvuti kõlarid) ja siis proovi mõne kõlari järgi ühentada.

                  Comment


                    #10
                    muidu mul esimese postis kõik olemas. seal on link, kus on näha kõik juhtmed ja kuhu ühendama peab.

                    ma proovin seda katsetus värki.

                    Comment


                      #11
                      vaata kas juhe läheb kõrvaklappide juures nagu kaheks, et üks juhtmepool ühte ja teine teise? kui läheb siis toimi järgnevalt:
                      kuna seal pildipeal tundub et ühes juhtmepooles olevast kahest juhtmest 1 on lakitud ja teine lihtsalt isoleerkihiga kaetud, siis oletan et need isoleerkihiga kummaski on miinused, need ühenda mõlemal kanalil kokku, ja jooda sinna jämedasse, kõige pikemasse otsa sellel 3.5sel

                      ja siis ring'i, ja tip'i ühenda vastavalt õigete kanalite plussid, ehk siis näiteks parema kanali lakitud juhe ühenda ring'i ja vasaku kanali lakitud juhe tip'i, kahjuks ei tea kumb on kumb seal 3.5se klemmide küjes, kasuta katse-eksitus meetodit, või siis proovi testriga, et ühendad testri ühe otsa tip'i ja siis see klemm mis ühendust annab, see ongi vasak kanal tester tuleb enne panna vist... kas ühendust mõõtma või takistust mõõtma, ei ole kindel kuidas seda nimetada tuleb :P)

                      loodan et olin abiks ja said aru.
                      Raiko.

                      Comment


                        #12
                        minu meelest tuleks omavahel yhendada need juhtmed mis pildil tunduvad oraanž ja roheline ja siis valge ja sinine tipi ja ringi

                        Comment


                          #13
                          ega see pole seebika pomm, kus juhtmed värvide järgi on. appi tuleb võtta ikka tester, ja seada see oommeetri režiimile. 0-lähedane väärtus on juhe ja sellest palju erinev on katkestus.
                          Džinni kristalli sisse tagasi ei pane

                          Comment


                            #14
                            uuri seda

                            Comment


                              #15
                              Kõige kindlam oleks kõrvaklappide korpus lahti võtta ja vaadata kumba pidi juhtmed täpselt lähevad. Seejärel vasaku klapi +'i minev juhe pistiku Tip'i(klemmide poolelt vaadates see, mis on päris keskele ühendatud), parema klapi +'i juhe pistiku Ring'i (teine väike klemm, mis ühendub keskmise ja korpuse vahele), ülejäänud 2 juhet, mis häälekõvendi -'tesse lähevad ühenda kokku Sleeve'i (suur klemm, ühendub pistiku korpusega). Juhtmeotstelt isolatsiooni saab edukalt maha ntx. tsäksiga põletades. Jootes kasuta ka mingit jootevedelikku, saad kergemalt hakkama. Juhe pigista suure klemmi nagade vahele alles peale jootmist, muidu sulatab ära.

                              Comment

                              Working...
                              X