Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

eeldatavalt lihtne mure tv puldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    eeldatavalt lihtne mure tv puldiga

    mure/küsimus lihtne. miks telekate kaugjuhtimise pultide nupud ei reageeri, nii nagu nad teevad seda uuet peast. vahetades ära pultide patareid ja puhastades pulti seest poolt on reageerimine väga tuim ja et pult üldse reageeriks peab nuppe päris kõvasti muljuma!!! miks? :blink:

    #2
    Hmm olnud sama viga .....nupukeste all on mingi kiht mis annab edasi voolu st. et kui nuppu vajutad lyhistab ta nupu all olevad voolu rajad.Aga kui se kumm on kulunud siis enam ei anna yhendust.Mina sain sellest murest lahti nii lagul et tegin ariliku pliiatsiga nupu alused yle ja töötas jälle...kuid mitte kaua ..lõpux tegin nii et lõikasin ära nupu alused ja asendasin need uutega nyyd on pult korras

    Comment


      #3
      esiteks tee plaat puhtaks, kontaktikumm samuti. kui ikkagi abi pole. siis tuleb puldiparanduskomplekt osta. ilma selleta ei saa midagi teha, sest igasugune liim ei kõlba, ning uued kontaktid peale liimida.

      Comment


        #4
        ei pea ostma kohe mingit komplekti..neid kummidega nuppe on igalpool..vanades tetrisemängudes...vanast mobiilist saab vajalikud nupud kohe kleepiva kilega..vanades motorolades on head kiled,terve nupu komplekt tuleb tõmmates ära ja pärast kleebi kuhu tahad
        Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
        Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

        Comment


          #5
          Mul on mingi kahtlane teem modiil telefoni nuppudega...
          eriti NO või "lülita välja" nupuga. peab ÜLI tugevasti seda vajutama :blink:
          pärast 1min pärast tagumist on võib-olla hetkeks kergem.
          Jama selles, et telefoniks SonyEriccson T100 ja seda ei oska mina lahti võtta
          ehk keegi soovitab midagi?
          http://www.alldatasheet.com/

          Comment


            #6
            See on üldse eerikupoegade vaiga et neil on suht pikad juhtmed ja nad ei taha teha seda mida peaks. Lahti peaks see käima siis kui ned poldid or smth väljakeerata....ei ole kindel kas on poldid
            Info võib olla ELUOHTLIK!

            Comment


              #7
              Ehk aitab kontaktpindade õrn puhastamine pehme kustutuskummiga?

              Comment


                #8
                Mul on mingi kahtlane teem modiil telefoni nuppudega...
                eriti NO või "lülita välja" nupuga. peab ÜLI tugevasti seda vajutama
                pärast 1min pärast tagumist on võib-olla hetkeks kergem.
                Jama selles, et telefoniks SonyEriccson T100 ja seda ei oska mina lahti võtta
                ehk keegi soovitab midagi?
                Endal ka T100 ja selliseid jamasid ka ikka aegajalt juhtub........aga ma võtsin telefoni lahti ja puhastasin nupud ja telefoni seest ära, pärast töötas ilusti....

                Lahti saad selle telefoni nii:
                tagaküljel tuleb ülemine osa küljes ära saada. minul paremaid vahendeid ei olnud kui mingi kruvikeeraja, millega nokitsesin kõigepealt ühe ja siis teised otsad lahti.........esimest korda tuleb väga raskelt maha, hiljem on asi väga lihtne........a need muukimiskohad jäävad pärast näha........liivapaberiga vaikselt ülekäies saab enam vähem ok....

                Comment


                  #9
                  Originally posted by kreeklane@Nov 10 2004, 13:59
                  esiteks tee plaat puhtaks, kontaktikumm samuti. kui ikkagi abi pole. siis tuleb puldiparanduskomplekt osta. ilma selleta ei saa midagi teha, sest igasugune liim ei kõlba, ning uued kontaktid peale liimida.
                  Ehk saab koduste vahenditega asja lahendada kleepides fooliumi(hõbepaber, tinapaber) nuppude kontaktpindade asemele või peale.. Töökindlust ei oska kommenteerida.

                  Mobiili korpuste avamiseks on hea kasutada kitarri medikat (trillerit). Saab ka hakkama telefonikaardist(või mõnest muust plastikkaardist) lõigatud vajaliku suuruse ning kujuga abivahendiga.

                  Comment


                    #10
                    Ehk saab koduste vahenditega asja lahendada kleepides fooliumi(hõbepaber, tinapaber) nuppude kontaktpindade asemele või peale.. Töökindlust ei oska kommenteerida.
                    Ei ole kõige parem variant, jama rohkem kui kasu, lihtsam kasvõi uus pult osta.
                    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                    Comment


                      #11
                      asi on liimis, ükski teine liim ei taha korralikult pidada. parimaks kontaktimaterjaliks on paberiga kaetud foolium, seda saab kas nätsupakist või siis sigaretikarbist. aga just liimi pärast tuleb osta see puldiparanduskomplekt.

                      Comment


                        #12
                        Puldi kummi saab liimida kasvuhoone klaasi silikooniga. Võib ka sellest isegi uue nupu teha.

                        Comment


                          #13
                          Mina olen kasutanud sellist teipi, mille teine pool on kaetud fooliumiga. Ise sain tuttava käest, kes ehitab vent. süsteeme aga arvatavasti on kuskil poes ka saada.

                          Comment

                          Working...
                          X