Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Demahneetimispool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Demahneetimispool

    oleks tarvis kassetmaki helipeade demagneetijat, või head nõu selle valmistamisel.

    #2
    vabandustn d ja h on liiga lähestikku

    Comment


      #3
      osta minu oma ära, peaaegu uus.kõik 18 aastat kasutamata seisnud.

      Comment


        #4
        Asja nimi peaks olema demagneetimis pool või mähis. :blink: kõik oleneb sellest milline on kasutusala.

        selline mis on helipeade jaoks on täiesti olemas ja tööstuslik täitsa uus ja seisab juba 20 aastat ja vist veel 2tk.

        Comment


          #5
          mis maksab?

          Comment


            #6
            mingi sümboolse hinna võiks ju küsida. tegelik väärtus on tal null, sest tegu on absoluutselt mittevajaliku asjaga.

            Comment


              #7
              igatahes olen huvitatud.
              kalju.kalju@mail.ee
              5022912

              Comment


                #8
                Puht uudishimust küsin, et milline näeb välja helipeade jaoks demagnetiseerija ?

                Martin@isetehtud_pooliku_trafoga_demagnetiseerinud .
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Selline, millega kassetika helipeale ilma makki lahti lammutamata ligi saab
                  Ehk hästi väljavenitatud südamikuga poolik trafo

                  Kunagi ammu sai eksperimendi korras helipea püsimagnetiga magnetiseeritud ja ega ma helist suurt aru küll ei saanud, kas on magneetunud või värskelt demagnetiseeritud. Võib-olla oli viga minus või minu kuulmises.
                  Kalju - kui protseduuri tehtud saad, anna palun teada, kuidas tulemus oli.

                  Comment


                    #10
                    keerutan teda praegu käes, kõige rohkem sarnaneb ta tordilusikaga, või siis kingalusikaga. ots on selliselt kunstipäraselt kõver, et mugavalt helipea juurde pääseda. täitsa mugavalt istub käes.veel on temas plõksuga nupp ja punane valgusdiood. ja juhe muidugi taga.nimeks on asjandusel RMG-1(lugeda vene tähtedes)

                    Comment


                      #11
                      Juu siis on tegemist imeriistaga :unsure:

                      Ise demagnetind nii, et terve makk demagneeditud ja mõnikordki ümberkaudsed lindidki kustutatud :P
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Ega ta polegi nii imeriist, teeb töö ära küll kui küsimus on ainult helipeas paar korda olen ka kasutanud, kuid eelistan samuti suurt pooli, mis on tehtud i plekkidest ja kui sellega üle käid on asi lahendatud. vanasti sai sellega koopide kallal käidud juba 0.5m kauguselt annab elumärki, kuid üle 30sek. ei kannata võrgus hoida kuumaks läheb ja ampri lõhna tuleb.Eks see väike helipeale aitab küll. Tehase toode , vene inimese tehtud ilus väike ja soliidne tükk teine, kui üpris kasutu profi vaatenurgast.

                        Comment

                        Working...
                        X