Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti projektor ekraanile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti projektor ekraanile

    Tere!

    Ma tean et on olemas sellised projektrid mille saab arvutiga yhendada ja sealt jõuab pilt ekraanile.Uurisin ka nende hindu ja lihtsalt öeldes jääb see eelarve tõttu kysimuse alt välja.

    Ma tahaks näidata arvutist filme seinale ja selleks läheksgi projektroit vaja.
    Kas seda ise oleks väga keeruline ehitada või mis seal sees yldse täpsemalt on?
    Igasugune informatsioon on teretulnud!!!!
    Muidu idee tekkis mul vanast diapositiivide projektroist..ei tea kas see arvuti projektro sarnaneb sellele??..


    Ette tänud juba ära.:=)
    Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

    #2
    Muide videoprojektorite hinnad ei ole kõik nii kirved, ka paari tuhande eest saab mingi kasutatud projektori kätte, millega kannatab täiesti filme vaadata. Probleem on aga selles pirnis seal sees, mis maksab tavaliselt 5000kr ringis ja pirnil on oma tööaeg, vist keskeltläbi umbes 2000 tundi (võibolla mälu petab) nendel odavamatel varjantidel. Võibolla annaks midagi leiutada paneelidest(nimi ei tule enam meelde), mis käisid grafoprojektori peal ja grafoprojektor siis näitas selle kujutise seinale. Need paneelid muidugi üpriski vanad asjad, ei tea, kust neid veel üldse saab, aga kui saab, siis ilmselt odavalt. Kui saad kusagilt mingi vana grafoprojektori, siis sellel pirnid ilmselt odavamad. Miinusteks sellise asja puhul muidugi suured mõõtmed ja kvaliteet ilmselt ka suurem asi pole.

    Comment


      #3
      http://www.google.com/search?sourceid=navc...q=diy+projector
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #4
        Grafoprojektorist:
        http://www6.tomshardware.com/howto/20041113/index.html

        Comment

        Working...
        X