Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

c6-7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    c6-7

    oleks vaja selle aparaadi kohta infot.Kuidas ühendada,mõõta jne......ühesõnaga kõikevõimalikku inffi.Äkki on keegi sellega kokku puutunud

    #2
    kas siis keegi tõesti midagi ei tea ja kas kellegil ta passi ei ole

    Comment


      #3
      Sai siis Radiotehnika võimul moonutusi mõõtedud aga alla 40% ei saanud kuidagi kätte kas see on normaalne või ei ja kas mõõtetakse max võimsuse juures ?

      Comment


        #4
        kuidas sa mõõtmist tegid?

        Comment


          #5
          Helisagedusgeneraator otse lõpp võimule ja väljundisse 4oomine takisti ja sellelt siis aparaati. Generaatorist annan 1.kHz ja moonutuse mõõtjal 0,6-2 kHz sellese piirkonda. Ja siis veel, et mis tähendab АПФ

          Comment


            #6
            Pole just üldlevinud lühend, aga analoogia põhjal oletaks et faasi automaatne järelhäälestus
            Elektroonika töötab suitsu baasil.
            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

            Comment


              #7
              ega sa 1kHz arvutist võtnud?tulemuse täpsuse määrab ära kõige ebatäpsem töövahend.ja kas koormuseks oli valjukas või takisti?

              Comment


                #8
                Generaatoriks on г3-118 ja koormuseks on takisti. Kuidas seda kaliiberdada, siin on üks nupp, kuhu on kirjutatud калибр.v, kui sinna peale keerata lööb osuti põhja. Siis on veel üks lüliti kuhu on ka kirjutatud калибр kust on nool tõmmatud teise nupuni kuhu on ka kirjutatud калибр ja mingid voldid 30-0,3ni. Mis ma nendega peale pean hakkama, et mõõtetulemused reaalsed oleksid.

                Comment


                  #9
                  lappasin kogu venemaa läbi, kuskil pole midagi.kui võimalik, tee temast paar pilti.kunagi gorbatshovi aegu oli mul see mõõteriist, aga ainus mis meeles on, on see, et korpusoli tal mugavalt lai ja lapik, ning väga mugav oli teisi mõõteriistu ta peal hoida.

                  Comment


                    #10
                    Tegin mõned pildid sellest aparaadist ja loodan et neist on abi
                    http://www.zone.ee/kalz

                    Comment


                      #11
                      Ja vee avastasin et nende keeratavate nuppude keskel on mingid häälestus takistid. Üks on rööbiti näidikuga läbi mingi takisti aga teisest keeratavast takistist ei sa aru kuhu ühendatud

                      Comment


                        #12
                        Niisugune aparaat peaks mul kodus olema ja koos dokumentatsiooniga. Aga käsitsemist ei oska küll praegu õpetada, kuna kasutasin seda väga ammu. Enne neljapäeva ei ole mul võimalust sinna minna, kus need asuvad. Eks annan teada, kui veel huvitatud oled.

                        Comment


                          #13
                          ikka olen huvitatud ja kui võimalus ja tahtmist siis võikside kogu dokumentatsiooni ka ära skaneerida

                          Comment


                            #14
                            Niisiis, dokumentatsioon leitud, kuid skännerit ei ole. Võiksin koopiad teha ja kuhugi saata. Seda on ca 90 lk ja kaks lk mahub ühe A4 peale. Saad mulle meilile või privasse teatada.

                            Comment

                            Working...
                            X