Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

musa taktis led vilkuma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    musa taktis led vilkuma

    m6tlesin ja ei tulnud yhtegi head m6tet p2he...6htu ka juba...asi siis selles et m6tlesin et kuidas saaks teha nii et natukene k6vema bassi peale vilguks ka led...iseenesest ei tohiks asi raske olla aga mulle yhtegi head m6tet ei tulnud...

    #2
    Originally posted by brand11@Nov 24 2004, 22:04
    m6tlesin ja ei tulnud yhtegi head m6tet p2he...6htu ka juba...asi siis selles et m6tlesin et kuidas saaks teha nii et natukene k6vema bassi peale vilguks ka led...iseenesest ei tohiks asi raske olla aga mulle yhtegi head m6tet ei tulnud...
    Pane (Led) dioodile takk ette ja kui vilgub vähe- siis vähenda, kui vilgub liiga intensiivselt- siis suurenda takki. Asjandus ühenda kõlari klemmidele- selline vilgub mu kastidel juba lapsepõlvest saati .
    ehh... andrjusa

    Comment


      #3
      m6tlesin rohkem siis nagu et ledil on eraldi toide mitte lihtsalt k6lari klemmidel

      Comment


        #4
        Sellisel juhul paned ledi mõne komparaatori (LM393) sappa. Ühele sisendile üle pingejaguri musa, teisele potekas, millest sead ledi süttimise läve.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          sellel kivil 4 inputi:inverting a,b ja non inverting a,b...kumba tuleb kasutada?kumba outputi led?

          2rge kivaga visake...pole selliste asjadega enne kokku puutunud...

          Comment


            #6
            ühes kestas kaks samasugust tükki: a ja b. Kui +sisend(mitteinverteeriv) on kõrgema pingega, kui -sisend(inverteeriv), siis on väljund kõrge, muidu madal.

            Edit: kasulik oleks panna helisignaaliga veel jadamisi diood ja siis pisike kondekas maha; kondeka suurusega timmid led'i põlemise aja. Muidu hakkab led heledust muutma ja ei käi nii kenasti sisse-välja. Võibolla on ka vaja kondekaga suure takistusega takki paraleeli.

            Comment

            Working...
            X