Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mootor (stepper vist)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mootor (stepper vist)

    Koukisin printeri seest välja mingi mootori. tundub et on sammuja. tal peal sellised kirjad:
    MSES048A51 01
    RH7-1403 Siis veel midagi juures teistsuguse kirjaga 8712B03

    Kylje peal tal neli kontakti.

    Kuidas seda käima panna, et saax midagi graveerimismasina/ minipuuri sarnast?
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    Selle juhtimiseks on vaja väikest skeemi mille abil mootor tööle hakkab  : Graveerimismasina või puuri jaoks on ta liiga aeglane

    Comment


      #3
      osta Dremel ;D

      Comment


        #4
        aga äkki keegi pakub mingit kontrollerit.
        PS: dremelit ma ostma ei akka, see ju liig kallis. viimati oli tevalos 600.-
        hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

        Comment


          #5
          Selle komtrolleri saab ise ka valmis nikerdada..Midagi rasket seal pole..

          Comment


            #6
            Minidrelli saad vanast suure flopi kettaseadmest võetud mootorist. Jäta pööreteregulaator vahele see kaitseb mootorit. Pisut lahjaks jääb aga abiks on.

            Comment


              #7
              Samm-mootori juhtimiseks on kõige targem võtta kivi samast printerist. Vaata kivide nimed järgi ja googli abil saad neile andmelehed. Sealt liead, milline on mootori kontroller. Enamasti on andmelehel ka rakendusskeem.
              Kipun kah arvama, et asi jääb aeglaseks aga proovi järgi - see on lihtsalt arvamus.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                tÄnud..
                hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                Comment


                  #9
                  Skänneril, mida ma lõhkunud olen tulevad mootori juhtsignaalid otse protsessorist ning võimendatakse ULN2003-ga.

                  Comment

                  Working...
                  X