Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pingemuundur autosse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Olen väga huvitatud DC/AC muundurist,mille lõppvõimsus oleks 600-1500 W.pinge
    DC-24v,AC-230.Skeem,kuidas kasutada UPS`i selleks,kes pakuks ilma akudeta,mis hinnaga?Vaja 220 V raske käivitusega el.mootot(võimsus 100-150 w) panna tööle 24v alalisvoolu akude pealt.

    Comment


      #17
      Lihtsam ja odavam on mootor välja vahetada.

      Comment


        #18
        to orav: Kasutasin teist ganaraatorit ja väiksema võimusega kiviga ei sabinudki, seadsin pinge koormuse all paika, a kui stabida siis saak põhimõtteliselt yhendada ganaraatori trafo sekundari maaga yhendumise kohta, saaks ka 50 Hz peal tööle kui tahta, aga mul skkem veel mingite vene türistoride peal väljundvõimsus 800W, kuna aga ma neid türistore ei leidnud siis jäi see varjant ära.
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment


          #19
          mul kõvaketas CD romi kohal pleksist tehtud kastis poroloni sees.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #20
            To kylmaonu: on ju ka olemas 24V (2akut sees) UPSid. Mõni aeg tagasi käis minu käes üks selline remondis. Paras kobakas. 1kW. Firma ei tule momendil meelde. Aga see oli juba 6-7 aastat vana asi ka. Hea õnne korral võib mõni selline väsinud akudega eksemplar kellegi kontoris vedeleda.
            Harjutamine teeb harjutajaks.

            Comment


              #21
              avastasin et mul endal kodus mingi lampsaatja muundur 50Hz -+12 to 220, võimsus 220 väljundil 500W, seal veel väljundeid , sõjave oma igatahes ja toitis 300W sampsaatjat niipalju sain selle endise omaniku käest teada, võtsin lahti ka, sees on terve hunnik P210 võimsad radikad ka, ideepoolest annaks väiksemasse kasti panna, seal palju ruumi ja radikad võiks kasti külgedeks panna. Endal pole eriti sellega midagi teha sest see 24V(+-12V), kui kellegil soovi võiks ju odava hinnaga ära anda sest eks ta üks vanaraua hunnik ole.
              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

              Comment


                #22
                Sain enda oma just remondist kätte ,jälle 300.- ,juba teist korda kõpses läbi.Ei soovita sellist asja oma puupeadest tuttavatele laenata ,esimesel korral üritati sellega kala püüda ja teine kord ei tea mis juhtus.

                Mis hinda tahad saada selle eest ?
                O: läpakate klaviatuure M: erinevaid läppari juppe, protsessorid, wifid, mälud, klaviatuurid, klaviatuuride nupud, jpm Apple Macbook inverterid Huvi korral PS.

                Comment


                  #23
                  Originally posted by KaruTEC@Feb 17 2005, 21:33
                  Lihtsam ja odavam on mootor välja vahetada.
                  24v -maksab pea 5000.-,220~1000,kasutatud~300eek.Vahe ikka on

                  Comment


                    #24
                    Kui saladus ei ole, kirjelda rakendust !

                    Comment


                      #25
                      autokülmiku komressor vaja vahetada,220v sama võimsusega 5* odavam.

                      Comment


                        #26
                        Kas originaalis oli ka 220 ? Kas vana remontida ei annaks ? Meil mootoriremondis teevad isegi lööktrellid korda kui vaja.
                        Kusjuures 5000 on kallis küll, samas muundur koos asünkrooniga ei anna erilist käivitusmomenti.

                        Comment


                          #27
                          Olen käivitanud 600w Mascotiga,käivitub normaalselt.Vaja lihtsalt odavamat varianti(mascot-3200eek)Teoreetiliselt peaks käivitama ka 300 watine,kuid lööb käivitusmomendil kaitsmed läbi,vaja mingit lihtsamat skeemi,kui keegi on selle asjaga kokku puutunud.tänud!Originaal 24v alalist.

                          Comment


                            #28
                            http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-713-37&lng=est

                            Seal on 1k6 eegu eest kilovatt käivitust, vast sobib.
                            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                            Comment


                              #29
                              tänud,katsetan

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by Cheopps@Feb 16 2005, 18:53
                                Kõik pingemuundurid väljastavad ristkülikuimpulssi, spetsiaalsetel on see pisut sin-kujuliseks muudetud.Arvuti toiteks sobib ristkülikukujuline pinge rahuldavalt.
                                Kust pärineb selline arusaam?
                                Siinust tegevaid pingemuundureid on minu arust küll ja küll. Kasvõi näiteks see http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-719-15&lng=est

                                Comment

                                Working...
                                X