Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuidas yhenda?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas yhenda?

    Mis moodi yhedada, 3 pin XLR (kännud ots)
    Juhtmega? Juhtmex on mikrofoni kaabel. 2 soont ja varjestus.
    Olex väga tore kui keegi ytlex millise kylge see varjestus käib?
    See kaabel hakkab yhendama helipulti ja valguspulti.
    Mingi lehe ma googeldades leidin kust selelst räägitakse aga ei saanud aru eriti asjast :blink: http://colomar.com/Shavano/xlr_cable.html

    Oleksin väga tänulik kui keegi aitaks.
    Info võib olla ELUOHTLIK!

    #2
    Pin1 on maandus e. kaabli sukk, pin2(live) ja pin3(return) signaalid.
    edit: ei lugenud algul postitust hoolsalt...lausa automaatselt tuli, kuidas RCA-d XLR-ga ühendada .

    Comment


      #3
      ma loodan, et sa üritad seda heli juhtida valguspulti, mitte vastupidi. Siis võta sealt xlr-pesast üks soon ja varje ja kolmas ots jäta vabaks, see on teine ots vastandfaasis.

      Comment


        #4
        Originally posted by digital@Feb 23 2005, 21:25
        ma loodan, et sa üritad seda heli juhtida valguspulti, mitte vastupidi. Siis võta sealt xlr-pesast üks soon ja varje ja kolmas ots jäta vabaks, see on teine ots vastandfaasis.
        Et siis kasutan pin1 ja pin2 ?
        Aga kui kõik kolm ära yhendan kas see siis midagi halba ei tee? või võib teha?

        Igax juhux kirjeldan seadmeid ka:
        Valguspult: Strand Lightning 520i pilt koduleht

        Helipult: Allen&Heath WZ 14:4:2+ kodukas


        Kuna valguspult vajab ainult mono signaali, siis võtan helipuldist välja siit (on märgitud kollase ringiga). Vhepeal võtsime AUX-i alt selle signaali.
        Info võib olla ELUOHTLIK!

        Comment


          #5
          pm, kui lased signaali teise masina sisendisse, siis sealt ei tohiks midagi tagasi tulla. kõikide soonte ühendamine ei tohiks probleemiks olla. konkreetsete isenditega ei ole kokku puutunud, aga enamasti ei ole "üks-ühele kännu" juhtmega võimalik midagi valesti ühendada, st midagi läbi lasta. loomulikult peab selleks ühes otsas emme ja teises papa olema
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #6
            Kui teises otsas on ka XLR, siis pead ühendama kindlasti kõik 3 otsa ära. Mu viimane postitus oli mõeldud juhuks, kui teises otsas on rca või pulk vms mittebalanseeritud asi. balanseeritud signaali korral on iga kanali kohta 2 otsa+varje, mittebalanseeritul 1+varje.
            Kusjuures mõnikord võib osutuda kasulikuks võtta heli hoopis kuskilt aux'ist, kui selline olemas on. Siis saad puldist valida, kus kanalitest läheb valguspulti ja näiteks ei hakka mikrofonid jms värk segama. Paned valgusesse ainult cd-mängijatest jms asjadest ja ka vaikse muusika ja peale loetava möla korral toimib valgus nagu vaja.

            Comment

            Working...
            X