Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Akupatarei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Akupatarei

    Selline imelik juhus siis ,et mul on akud. Panin need laadima canon-i akulaadijaga mis oli digikaga kaasas. Need akud mis ma laadima panin ei olnud digikaga kaasas. Aga oh sa imet peale seda enam üks akudest voolu sisse ei võta. Proovisin teise laadijaga ei midagi. Ma ei saa aru see ei tohiks ju midagi muuta mis laadijaga ma laadin. Aku peal on kirjas ka ,et tohib kiirlaadijaga laadida. Nii ,et imelik värk. Nüüd peab igatahes uut akut ostma minema.

    #2
    kiirlaadimine ei tähenda alati ühte ja sama asja. mõni laeb impulssidega, mõni lihtsalt tugevama vooluga. ilmselt ei olnud siiski see probleemiks, ma pakun välja, et akud olid juba vanad ja üks ei pidanud lihtsalt kiirlaadimisele vastu. kui kasutad akusid paarikaupa, siis osta uued mõlemad, muidu jätkub rõõmu väga lühikeseks ajaks
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Võimalik ka et uue aku saad vigase vms.Kui ma veel ise omasin üht digikat siis oli vaja osta suurema mahtuvusega akusi,nii sai siis poes käidud ja ühe paari akusi ostetud.panin laadima ja nii ta ka jätsin.kui laadija andis märku aku täis olekust võtsin ära ja panin digi sisse aga ei midagi,proovisin aukusi eraldi teise patakaga et kas üks või mõlemad tühjad vms.Tuli siis välja et üks aku täiesti tühi teine töötas ilusti.läksin siis poodi et tagasi neid viima ja nüüd nad seiklevad käest kätte kuna sinna viies pandi kohe need tagasi müüki,ise sain õnneks raha tagasi.Huvitav oli ka see et laadijal on mingi süsteem mis teavitab ka ebakõlblikust akust millegi pärast ta ikkagist ei teavitand :angry: aga noh laeb teisi akusi siia maani väga hästi , isegist tühjakslaadimise võimalus peal et eluiga säästa akudel.
      Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

      Comment


        #4
        ei olnud akud vanad. akud olid nii umbes paar kuud vanad. ja alguses töötasid korralikult.

        Comment


          #5
          eltonno15: kas äkki kontakti viga ei olnud? mul oli Tevalost ostetud laadijaga see asi et esimene kord jäi üks aku tühjaks, laadisin seda ühte veel ja töötas, ilmselt oli viga kontaktsi, praegu kasutan kah neid digikas

          Comment


            #6
            ei saand asi kontaktis olla kuna mul on 4 või siis 2 aku laadija korraga.Järeldan sellest et kontakti viga polnd kuna tuli hakkas töötama,muidu kui adapter seinas siis ei tee ta midagi akud sisse panna ja hakkab roheline tuli vilkuma.teiste akudega pole mingit probleemi olnud.
            Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

            Comment


              #7
              ju hihtsalt lõppes ära see element. ei tohiks ju need nii kallid ka olla, et väga nutma peaks. nagu ennist mainisin, see iseńd võib-olla enam ei kannatand sellist voolu, mida kiirlaadija välja annab
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                ei nutagi. lihtsalt tahtsin teada mida inimesed arvavad ja kas teistelgi sarnaseid kogemusi olnud.

                Comment

                Working...
                X