Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

on 1 kysimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    on 1 kysimus

    mul on 1 vana auto uste kimmi ja lahti tegemise pult... tahaks kasutada seda kaugjuhtimis lylitina... kas oleks võimalik ise teha vastuvõtjasellele puldile??
    Pult on ise 12v
    ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
    ärge kohe näkku lööge...

    #2
    raske on see autojuhi elu,väiksem 12v aku näeb välja nagu pool telliskivi,ja ega ta vähem kaalu kah.

    Comment


      #3
      see on 2x0,5 cm jaa v2ga kerge patakas... :P
      ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
      ärge kohe näkku lööge...

      Comment


        #4
        siis ikkagi 2x1,5v
        sellist pulti on raske kasutada, sest vaja on vastuvõtuosa ja dekoodrit.nende kohta eriti andmeid ei avaldata, muidu oleks kole lihtne võõrastes autodes kolada.

        Comment


          #5
          kahju nii hea mõte oli see... :huh:
          aga kui mul on 2 auto pult siis 2kki???
          ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
          ärge kohe näkku lööge...

          Comment


            #6
            see ei päästa,vastuvõtuosa on ju puudu.

            Comment


              #7
              no jah... aga kõike saab ise teha ju...õige kui oled õigel ajal õiges kohas ja tunned õigeid inimesi
              OUU...aga 2kki kiu romulas k2ia ja see osa mingilt vanalt autolt odavalt hankida??? B-)
              ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
              ärge kohe näkku lööge...

              Comment


                #8
                Loogiliselt m6eldes...Suvalise signa/keskluku pult ei saa istuda iga suva vastuv6tjaga?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by tarsan@Mar 21 2005, 21:08
                  aga 2kki kiu romulas k2ia ja see osa mingilt vanalt autolt odavalt hankida???
                  võta siis romulast juba mõlemad, nii pult kui vastuvõtja.
                  või see: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...31.html&lng=est

                  Comment


                    #10
                    Muidu 12V-sed puldid täitsa olemas. Just vanemate signade omad (Secure jne.)...patarei ise 28x10mm tüüp 23A ja pinge 12 volti.
                    Aga jah...ainult puldiga pole midagi peale hakata ja vastuvõtjat niisama lihtsalt ei ehita. Kui siis ehk sellise, mis ei reageeri ainult koodidele vaid suurtes piirides samadele sagedustele, mida pult väljastab...neid peab siis ka teadma.

                    Comment


                      #11
                      uhh...see on nii kallis. aga romulast ostes on see tunduvalt odavam?? äkki alla 100.-?´ja siis seal kohapeal vaadata kas see pult funkab või mitte.
                      right? aga kas see ei ole nii et samal margil on suhteliselt sama lainepikkus??
                      ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
                      ärge kohe näkku lööge...

                      Comment


                        #12
                        ei funka!
                        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                        Comment


                          #13
                          palju se romulas maksta võib?? uuena ustis yks mu tuttav keskluku 2,5k eest
                          ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
                          ärge kohe näkku lööge...

                          Comment


                            #14
                            kas keegi teab?
                            ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
                            ärge kohe näkku lööge...

                            Comment


                              #15
                              Kui sa seda ei taha autole peale panna siis yhe funktsioonilise vastuv6tja saaks teha.Siit vist see teema ka kuskilt l2bi k2inud.Nimelt saab teha sellise vastuv6tja mis autoalarmi pultide terve sagedusala peale reageerib.Selliseid jubinaid kasutatakse pultide korrasoleku testimiseks aga t2psemalt ei m2leta. Oma jutu vettpidavuse kohta kahjuks midagi 8elda ei saa, lihtsalt meeles et midagi sellist oli..

                              Comment

                              Working...
                              X