Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Algajale abi vaja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Algajale abi vaja...

    Probleem lahendatud...
    Tänud

    #2
    keerad testri takistuse mõõtmise piirkonna peale. Paned testril otsad kokku - osuti peaks liikuma skaala paremasse serva. Kui vaja, siis korrigeerid nupust. Kui üldse ei liigu, siis vaheta testril patareid.
    Siis paned testri otste vahele kaitsme ja vaatad, kas osuti liigub. Kui ei liigu, siis on kaitse läbi.

    Comment


      #3
      tänan konkreetse vastuse eest

      Comment


        #4
        Originally posted by MrX@Apr 1 2005, 16:25
        Ja kas tevalo poes on olemas sellist kaitset mis vastaks tingimustele 15A ja 250V...ning seda võiks saada skeemile joota...

        Väike tähelepanek veel, vaevalt,, et Xbox-il on 15A kaitse ees, pigem 0,15A.
        Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

        Comment


          #5
          Ooda ma kohe näitan teksti...mina märkasin 15A 250V :P

          What you'll need:
          * Replacement Fuse - 15A, 250V
          * Fuse Holder to match your fuse, Inline Recomended, but mine was salvaged and is definitely not inline
          * Solder

          Comment


            #6
            Vabalt võib olla 15A. Impulsstoiteka käivitamisimpulss on tugev ja krt teab äkki on 115V ja 230V sama kaitsmega.

            Comment


              #7
              Võibolla 5A , 15A on liiga palju.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                kui see on tõesti 15A kaitse,siis mõtle põhjalikult järele, enne kui vahetama hakkad.
                kui sellise kaitsme läbi põletab, siis on asi kahtlane.kontrolli, kas lühist taga pole.

                Comment


                  #9
                  Pakun, et see kaitse on madalpinge peal xboxi sees ja mitte seinaadapteris.
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #10
                    Eei ole madalpinge peal kaitse...vaid nii kui seinast toide tuleb seal samas juures kohe...aga värk oli selles et skeemi all oli kruvi olnud, mis oli jah lahti ja oli sisi lühiühenduse teinud...

                    ja kõikjal on kirjas et 15A 250V

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Elukaz@Apr 2 2005, 00:05
                      Pakun, et see kaitse on madalpinge peal xboxi sees ja mitte seinaadapteris.
                      Iriseks kah ajaviiteks terminoloogia üle

                      Madalpinge on ~24V - 1000V

                      Kõrgepinge üle 1000V ja
                      Väikepinge e. ohutu pinge on alla 24V

                      Niisiis seinas on madalpinge ja elektroonikaskeemides tavaliselt väikepinge.
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        Analoogne kaitse on xboxis sees...
                        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-025-36&lng=est

                        kuid seal on kirjas et breaking capacity 35A mis on poole rohkem kui vaja :S

                        Comment


                          #13
                          Jah, seda ära küll pane - 2X rohkem on ikka liiast.

                          Uurisin ivake asja - tundub nii, et Eestis 15A TR5 kaitset ei pakutagi

                          Ehk võib sinna tavalise sulavkaitsme panna? Koos pesaga siis muidugi.
                          Uuri seda asja selles suunas...
                          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                          Comment


                            #14
                            juhiks tähelepanu, et selle isendi juures ei tähenda 35A mitte üldsegi 35 amprit.

                            Comment


                              #15
                              paneks ehk lihtsalt väiksema kaitsme vahele...mingi 5-6A 250V? või on sellel väga suur vahe kui tugev kaitse on??

                              pmst võiks ju kaitsme vahelt ära ka võtta kui enam kruvisi lahti ei jäta toiteplokil :unsure:

                              Comment

                              Working...
                              X