Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Algajale abi vaja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by kreeklane@Apr 2 2005, 13:36
    juhiks tähelepanu, et selle isendi juures ei tähenda 35A mitte üldsegi 35 amprit.
    Hmm... mis siis sobiv sulavkaitse oleks?

    See tundub jah mingi imelik kaitse olema, ei oska siis enam midagi öelda.
    Endal pole kokkupuutumist olnud.
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment


      #17
      aga miks on märkimata jäänud, et kuhu ahelasse see kaitse ühendatud on.

      Comment


        #18
        Originally posted by MrX@Apr 2 2005, 00:14
        ... aga värk oli selles et skeemi all oli kruvi olnud, mis oli jah lahti ja oli siis lühiühenduse teinud ... ja kõikjal on kirjas et 15A 250V
        Kui lahtine kruvi lühise tekitas, siis uuri enne, kas kõik muu ikka korras!
        Muidu võib juhtuda, et jäädki poest kaitsmeid tooma.

        Comment


          #19
          Kindlasti on korras...sellepärast et jah xbox lõpetas töö täpselt siis kui ma teda põrutasin...järelikult kruvi liikus ja tekitas lühise...muu paistab nigu korras olema õnneks ...

          aga paneks nõrgema kaitsme? mis arvate?

          Comment


            #20
            Kas sellest kaitsmest pilti saad välja panna, et lähemalt näha? Miskipärast ma ei taha uskuda, et nii väikse voolutarbimisega pillis on sees nii suur kaitse. Äkki kuskil hiinamaal ei olnud parasjagu käepärast õige väärtusega kaitsmeid ja surati see Xboxi
            Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

            Comment


              #21
              ei ole kahjuks pilti...minul on selline väike skeemile joodetav kaitse seal, välimuselt samasugune nagu see mille kohta ma ennem lingi andsin...

              Kuid annan igaks juhuks siia juurde xboxi parandamise õpetuse...seal on surmkindlalt kirjas et 15A kaitse...

              http://www.xbox-scene.com/articles/replace...s&poll_ident=12
              Xbox-Scene Tutorial: Replacing a Blown Xbox Fuse

              edit: There are more then 1 type of power supply for the xbox, so because of this they all use a different fuse. while most of them say 15a, some do say T3.15A so please take it to a radio shack or a place that deals with fuse's and have them help you. or at least read what the numbers say and follow them down to the tee.

              Ma arvan selle viimase jutu põhjal, et targem oleks kaitse välja tinutada ja tevalosse minna, seal ehk keegi oskab midagi öelda...või siis panna lihtsalt lahjem kaitse? Teeb see midagi ullu?

              Comment


                #22
                voolu ei võtta ta ka siis sisse,kui juhe läbi lõigata või kui narva elektrijaamad seisma panna.see on impulsstoiteplokk ja enne kaitsme vahetamist tuleb igal juhul lühist otsida ja alles siis kui oled veendunud, et kõik on korras,alles siis tohib kaitset vahetama hakkata.
                kui kaitset pole käepärast siis sobib ka 0,5mm vasktraat

                Comment


                  #23
                  ma räägin et lühise tekitaja on juba kindlaks tehtud..selleks oli kindlasti see kruvi, sest selle kruvi ma sain kätte toiteploki alt...ühesõnaga radade poolelt...seal sasipesas ei saa eriti kuskilt midagi mõõta...

                  aga ma ei saanud su sellest näitest aru et ei võta voolu sisse kui juhe läbi lõigata ja pla pla pla? Mis see oli mingi nali v? :S...

                  Nih kiire vaatlus isa poolt...kõik paistab tema arust korras olema...mõõtis kaitsme üle...üts et juppideks nagu ma enne rääkisin ja ta arvab et kivi võib seal palju jama tekitada küll...kuid ta soovitas kaitsme ikkagi vahele panna..sest ega see asjata seal ei ole..

                  Comment


                    #24
                    Ei ole nali. See kruvi võis enne kaitsme läbipõletamist veel midagi läbi lasta.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #25
                      egas siis midagi,pane traat kaitsme asemele ja saba seina.kui sul isaga oli õigus-läheb käima.kui minul õigus-lase isal uus xbox osta, sest vana pole peale sellist eksperimenti enam parandatav.

                      Comment


                        #26
                        Tegelt ei tohiks midagi juhtuda, sest xboxi toiteplokk võib ainult metsa minna ju...sest emaplaati läheb mingi väga madal pinge ainult...

                        Ise nagu väga ei tahaks licalt traati panna ja küsin juba sajas kord kas väiksemate ampritega kaitse võib olla? või ei või?

                        edit : Vb oleks variant et paneks toiteploki tööle ilma seda emaplaadi külge ühendamata ja mõõdaks väljundpinged üle? Aga kes oskab öelda millistest otsadest saab pinget mõõta? Toitejuhe on samasugune nagu arvutilgi emaplaadile läheb..mingi 2 realine ots...üleval ca 10 auku ja all ca 10 auku...

                        Comment


                          #27
                          küsin juba sajas kord kas väiksemate ampritega kaitse võib olla?
                          Sul pole sadat postigi.
                          Muidugi võid panna, aga sel juhul võib ta ilma põhjuseta läbi minna.
                          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                          Comment


                            #28
                            väga vaimukas Hahahaa närime kõik tähte...kui sa ehk ei jaganud matsu siis see on kõnekujund...

                            Igatahes jah ma siis proovin väiksema kaitsmega...

                            edit: aga oleks mõtekas testida toiteplokki ilma emaplaadile järgi panemata...eksole?
                            Aga kuidas mõõta pinget mis emaplaadile läheb...mul kahjuks ei ole ühtegi pilti anda milline see kaabel on...

                            Vaadake see eelmine link mis andsin kus oli sellest kaitsme vahetusest räägitud, seal oli seda juhet näha vahepeal

                            Comment


                              #29
                              Vabandust, ma ei saanud aru ja mõtlesin tõesti, et sa oled sada korda küsinud, aga et see on kõnekujund... ok, panen kõrva taha.

                              Milles sul täpsemalt see arusaamatus tekib väljundist pinge mõõtmisel?
                              On seal rohkem kui 2 juhet?
                              Või ei oska testri otsi juhtmete külge panna?
                              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                              Comment


                                #30
                                See pesa on selline kahtlane...pesa ots näeb välja midagi sellist

                                -----------------
                                | | | | | | | | | |
                                -----------------
                                | | | | | | | | | |
                                -----------------

                                mina ei tea küll kust aukudest sealt midagi mõõta...

                                Seal on need juhtmed näha...need valged
                                http://www.xbox-scene.com/imageserver3/rep...powersupply.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X