Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuidas teha magnet lylitit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas teha magnet lylitit?

    kuidas teha magnet lylitit? nii et ta ainult magnetile reageeriks. paned magneti vastu ja siis on nagu yhendus olemas ... :blink:
    ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
    ärge kohe näkku lööge...

    #2
    Saab ise teha, kui korralikult teha ja õigest materjalist aga parem osta herkon.

    Comment


      #3
      äkki saab nii.... mingi plastik või puitkast ümber lüliti,peaasi et ei oleks rauast vms.ühe klemmi paned vastu äärt,ja teine klemmvidike eemale et kui magnetiga mõõda läheb et 2. klemm liiguks 1.klemmi vastu.Aga eks see oleneb ka vist pinge ja vool peab selt läbi minema.
      see oli minu poolne arvamus kuidas teha!
      Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

      Comment


        #4
        nii kas see on mingi korralik(http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=REEDSW1)värk?? tundub kahtlasena´...soovitate?
        ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
        ärge kohe näkku lööge...

        Comment


          #5
          Ega seal suuremat valikut pole, küll kõlbab.Kuna tegemist klaaskorpusega, siis jalgade painutus teha mitte korpuse ligidalt(kui on vaja painutada).

          Comment


            #6
            või kui on valmisprodukti vaja, siis mine ja too poest signalisatsiooni uksekontakt

            Comment


              #7
              siganavidinal on vist herkoni ja magneti komplektihinnaks mingi 60 EEK ja päris korralikud magnetid on. herkon on nagu herkon ikka, kuigi ma ei tea palju see signa oma voolu talub
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                Muidu rattaspidomeetril on ka need asjad olemas.
                Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                Comment


                  #9
                  thx
                  ma ei ole asjatundja!!! nii et palun...
                  ärge kohe näkku lööge...

                  Comment

                  Working...
                  X