Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mikrolaineahi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mikrolaineahi

    Kas oskab keegi umbes öelda misa võiks viga olla mikrilaineahjul ....mõni aeg kui käima panin siis kostus sealt kuskilt vendika lähedalt keevitamise moodi säristamist .....laisk nagu ma olen lasin nädala säriseda ja siis viskas kärsaka üles ja hakkas urisema ....siis sai saba seinast välja tõmmatud.

    mis viga võib olla ja kas on mõtet parandama hakata ?

    #2
    Särises ilmselt lainejuhi otsas olev vilgukivileht (kui selleles ahjus on sellist asja), mis rasvaga koos. Siis hakkavad selle pinnal "tähesõjad" toimuma. Lõpuks põles kõrgepingediood maha, sest ei pidanud voolule vastu. Selline oletus ahju nägemata.
    Harjutamine teeb harjutajaks.

    Comment


      #3
      kui vilgukivi leht rasvast puhastada ja diood välja vahetada , kas siis saab asjast veel elulooma ?

      Comment


        #4
        Kas selles ahjus on ikka vilgukivileht? Mis ahi on? Pilte ei saa ahju sisikonnast teha? Vahel saab seda vilgukivi taastada, kui korralikult puhtaks pesta ja ettevaatlikult põlenud kihid maha koorida. Kui ei saa, siis olen vana järgi paarimillimeetrisest teflonist uue teinud. Kannatab samuti kuumust, mikrolained lähevad ludinal läbi ja on palju kergemini puhastatav, kui vilk.
        Dioodi saab vahetada. Tavaliselt maksab paarkümmend krooni.
        Rohkem ei oska praegu arvata, kui ahju, või vähemalt pilte pole nina ees.
        Harjutamine teeb harjutajaks.

        Comment


          #5
          ok ---tegelen asjaga ....muretsen pildid

          Comment


            #6
            ahi on ise mingi 2 aastat tagasi ostetud Samsung

            Comment

            Working...
            X