Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Segaduses trykiplaadi valikuda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Segaduses trykiplaadi valikuda

    Ma vaatasin tevalos trykkiplaate ja ei saanud yldse aru millist valida, oleks vaja kahepoolset ja mis sobiks SMD komponentidele
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    #2
    ma arvan et suvaline kahepoolne plaat sobib (kui mõtled neid, millele sa ise rajad söövitad ikka) kuigi jah mingeid spets plaate on VÕIBOLLA ka olemas aga ei tea neist eriti midagi

    Comment


      #3
      Nu ma kasutan seda laserprinteri varjanti ja raudkloriidiga
      , a mõtlesin just vase paxsust, a ma ei saa sellest märgistusest seal aru et milline on kahepoolne ja milline mitte
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        mina ei tea... ma kasutan ka seda varianti (tahmaga) ja siiani olen kasutand mingit suvalist, mida mulle poes anti(pole õrna aimugi mis tüüp see on. ühepoolne aint) kui on võimalust, siis võid ju ise küsida neilt, nad ikka teavad :P ja kas neid on yldse erinevate paksustega(vasekihipaksustega)?

        Comment


          #5
          Kui sa just mingit kõrgsageduslikku vidinat ei tee, pole plaadi valik üldse raske. Hinna järgi!
          Erineva vasekihi paksusega plaadid on täiesti olemas, vaata kasvõi ELFAt.
          Ilmselt sobib sulle üsna suvaline plaat kui ta vaid piisavalt paks on et mehhaaniline tugevus garanteeritud. Ainult getinaksist plaati ei tasu osta kuid ega seda vist kusagil müüdagi enam.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Mulle olex tähtis pladi paksus, vaja oleks et see läheks 30 pin rami pesase mida kasutatu 286-486, seega paksus 1-1,5mm seal on mingi mikronite jura tevalos, ei ma aru saa kas plaadi paksus või vasekihi paksus, mm olex naq vasekihi jaox palju, kuid samas kõrval 100u ple minuarust yldse palju vasekihi jaox, ja asi sellest et ma tahan tellida, muidu ei küsiks kui poodi olex võimalus minna
            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

            Comment


              #7
              Originally posted by murphy@May 16 2005, 19:36
              ...asi sellest et ma tahan tellida, muidu ei küsiks kui poodi olex võimalus minna
              Tuleb vist sõit ikka ette võtta, müüjad ei osanud või ei soovinud/viitsinud kuigivõrd neid imelikke tähistusi lahti seletada. Teema oli see:
              http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=10992
              RET-i poes ehk odavam ka... (?)
              Elektroonika töötab suitsu baasil.
              Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
              Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

              Comment


                #8
                Plaadi paksuse võtad olemasoleva SIMM-i pealt nihikuga, vasekihi kohta ei oska hetkel midagi arvata. Siis helistad numbril 660 5327 ja küsid, kas on sulle vajaliku paksusega ja vasekihi paksusega plaati.
                If you think education is expensive, try ignorance.

                Comment


                  #9
                  Uh, pole mõtet asja nõnda keeruliseks ajada
                  1,5 mm klaastekstoliit vastavalt vajadusele
                  kas 1 või 2 poolne. 1,5 mm läheb väga hästi
                  slottidesse ja sellistesse pistikutesse kuhu
                  plaat sisse läheb.
                  Kui ei ole just exstra vaja võiks hoiduda
                  getinaksist(hea puurida aga kehva joota)
                  ja ftoroplast plaadist(kõrgsagedusele)

                  Comment

                  Working...
                  X