Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Abi ja õpet pln natc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi ja õpet pln natc

    Kolm asja :

    1) Mida tähendab trafol ntx 120 VAC . Trafo sisend pinge on ytleme 220v ja väljundid sekundaarmähistelt voivad olla näiteks 26V ja 36V . Lisaks on veel miski 120 VAC . mida see vac näitab.

    2) Kui uurin kust saab odavamaid kive , ntx TDA1554 siis olen leidnud mitu variant TDA1554Q , TDA1554Q-PHI jne . kas need kivid on ühed ja samad ? igal juhul nendel juhtudel on iseloomustus sama olnud .

    3) mida mõõdetakse dioodidel, mis asja ma testriga dioodil mõõdan ?
    Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

    #2
    1. 120V AC- vahelduvpinge efektiivväärtus(AC- alternativ current).Ameerikas võrgupinge120V, meil 220V.
    2. Reeglina märgitakse lõppu tootjafirma(PHI- Philips).
    3. Dioodidel mõõdetakse päripingelangu mV(enamasti 0,6...0,7V Si; 0,2..0,4V Ge;impulssdioodidel kuni 2,5V).
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #3
      Aga mida see vahelduvpinge efektiivväärtus siis näitab sest see ei näita ju toitepinget , sest toite pinge voiks olla ikkagi nagi näiteks tõin 220V ja väljundid 26V ja 36V , ning see efektiivväärtus oleks 300VAC ... mul on jäänud nagus see oleks miski võimsus
      Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

      Comment


        #4
        ....Sorry!Meil ikka 230V.Vahelduvpinge effektiivväärtusel pole kunagi olnud võimsusega miskit pistmist.Läbi selle küll arvutatakse võimsusi.S.o. väärtus, mida mõõdavad enamus VV voltmeetrid(keskväärtuse kõrval).Kasutatakse trafode võimsuse iseloomustamiseks ka VA.
        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
        Projektide pildid
        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

        Comment

        Working...
        X