Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Stun Gun

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    stungun käib Eestis küll relvade alla(siis külmrelv vist).relvadest vist lubatud ainult mängupüssid ja pneumorelvad(loodan et kirjutasin õieti :P).Kui just ei tahtnud ise tänavapeal selle abil teiste taskuid tühjendada
    tel 53729764

    Comment


      #17
      Tegelikult korralik shokipüstol laseb paariks minutiks pildi tasku. Eestis raudselt keelatud isetehtud versioonid. Tee parem see railgun valmis -vähe ägedam aparaat. Nendel pidid kuulid lendama kuni 70m/s. Stunguni olen ise proovinud teha: tegin mingitest suvalistet vene transistoritest saehambageneraatori ja ziguli süütepoolist trafo. Tööle saamise katsetuste käigus sain vähemalt 5x laksu. Sinu versiooniga ei taha pärast igat matakat nädal aega seda aparaati edasi ehitada. Niiet suhteliselt masohistlik projekt.

      Comment


        #18
        Mul vanast ajast seisab veel laos (sai kunagi AirTaser tootjaga "semmitud", see foorumis mainitud politseirelvade tootja) üks auto roolilukk mis on ühtlasi ka elektroshokker. Kui see on aktiivne siis on ka näha neid laenguid mööda roolilukku liikumas, pimedas üsna effektne. Roolilukul on veel kaugjuhtimispult ja sireen. Oli kunagi meil sellest tootest ka TM ajakirjas artikkel.

        Töötab kolme 9V patareiga. Vaatan et skeem on üsna lihtne (vähe jubinaid)

        Comment


          #19
          Originally posted by Ali_Qiller@Jun 25 2005, 00:13
          OT: enesekaitsest rääkides olen kuulnud, et gaas on edukam kui mingid elektrišokiaparaadid... ja lisaks sellele viidati mulle kunagi üks jackassi osa kus kutid enda peal proovisid asju ja kindlalt väideti, et gaas on kõige tugevama peatamisjõuga.
          pipragaasi olen isegi saanud... ei olnud meeldiv, aga tal on 1 suur puudus - esimesed 10sekundit ei tunne midagi, sealt edaasi 20 sekundit tunned et midagi on valesti, ja peale seda alles hakkab mõjuma. mõni kiirem inimene võib selle 30 sekundiga taskud kõik tühjaks teha, naise ära vägistada, või suisa mitu inimest ära tappa...


          [PS: ise sain pipragaasi seepärast et sõber leidis endaarust deodorandi pudeli, mitte et ma midagi halba oleks teinud]

          Comment


            #20
            Neid pipragaase on erineva koostisega.See kui kiiresti ta mõjuma hakkab sõltub isikust ning tema olekust.
            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
            Projektide pildid
            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

            Comment


              #21
              Originally posted by KaruTEC@Jun 22 2005, 20:45
              Kui sulle keegi kallale tuleb siis stungunist on ehk niipalju kasu et otsid seda hiljem oma kehaõõnsustest või siis paned endale lataka kirja.
              Hinda reaalselt enda võimekust tänaval kakelda ja vali ohutumaid marsruute.
              Stungun unusta ära ja tee parem tesla coil vms.
              see oleks lahe... kannad kaasas Sellist suuremat sorti coil-i ja kui keegi kallale tuleb ytle, et ta ootaks otsid kuskilt elektrit, paned tööle ise jalutad minema, aga see kallale tulija kypseb kuskil ... aga mis seda Stun Gunni puudutab, kas neid meie riigis kuskil myyakse ?

              Muide siin on relvaseadus Ja siin mingi jama relva omanikule www.pol.ee-st

              Comment


                #22
                sorry,et vana teema yles võtan..
                aga tahaks kah stun guni teha,ka siis kodus nokitsemiseks(ja niisama lahe vaadata,railguniga pole midagi teha..)
                leidsin siis sellise lehekülje:
                http://www.uoguelph.ca/~antoon/circ/...n/stungun.html
                seal on juppide nimekiri..mis seal nimekirjas saaks asendada(ei leidnud neid oomipoe ja tevalo nimekirjast,vb ei oska otsida..)
                1)-Q1,Q2 = D40D5, power transistor
                2)-SCR1 = 2N4443
                3)-T1 = 12 to 400 volts saturable-core transformer
                4)-T2,T3 = 50 KiloVolt pulse transformer, 0.32 joules, 400 primary
                5)-C2 = 3.9uF/350V, electrolytic(3,9 ei olnud,kas tohib panna suurema/väiksema?)


                ja veelkord,ei hakka seda kuidagi kurjalt kasutama(kuritarvitama) ja keegi ei saa selle ehituse käigus haiget(kui siis mina)

                Comment


                  #23
                  Põhimõtteliselt võib see olla 3,0...4,7(võimsuse ülekanne jääb ehk samaks).Tulevärki korraldab küll jah, enne Tesla trafot kõlbab küll proovimiseks
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #24
                    Cheopps,ehk oskad öelda millega asendada võib?

                    Comment


                      #25
                      Võib asendada 3uFx350V...4,7uFx350V Ei saa nagu pihta, mis arusaamatuks jäi?
                      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                      Projektide pildid
                      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                      Comment


                        #26
                        ma mõtlen neid kõiki,et millega neid asendada võib/kus neid saada oleks?
                        1)-Q1,Q2 = D40D5, power transistor
                        2)-SCR1 = 2N4443
                        3)-T1 = 12 to 400 volts saturable-core transformer
                        4)-T2,T3 = 50 KiloVolt pulse transformer, 0.32 joules, 400 primary
                        5)-C2 = 3.9uF/350V, electrolytic

                        Comment


                          #27
                          alustada tuleb trahvost.enne pole vajadust muid osi otsida.trahvo tuleb ise kerida ja kui isolatsioonis vea teed,siis hakkab see riistapuu sind ennast nuhtlema.

                          Comment


                            #28
                            trafo on T1 eks?
                            ehk oskab keegi paar linki anda,kus sellisest trafost juttu?
                            mul on neoonvalguse toitekas olemas,palju seal volte neoonlambile peale läheb,ehk saab sealt midagi kasutada?
                            ehk on veel mingeid aparaate,kust seest saaks sellise trafo?(vb on mul midagi olemas..)

                            Comment


                              #29
                              Asja nimi on transformaator, ehk lühemalt - trafo. Vanainimesed võivad ju selle asemel ka "trahvo" öelda, kuid kusagil tehnikakirjanduses sellist sõna pole.
                              Oleks kena kui tehnikafoorumis uustulnukaid ei eksitataks...
                              Elektroonika töötab suitsu baasil.
                              Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                              Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                              Comment


                                #30
                                luban et parandan ennast.arvatavasti on üks kehvasti loetavatest klahvidest F täht.sest seda tähte on miskipärast tülikas leida.

                                Comment

                                Working...
                                X