Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleem Eltax kodukino süsteemi transistoriga!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Eltax kodukino süsteemi transistoriga!

    Tervist!

    Kodukino komplekt siis selline: http://www.eltax.com/eltax/index.php?item=...5a3b8db2e9d50ed

    Mure järgmine..sättisin bassi kõlari juhtmeid pasiiv subwooferi külge ja otsad läksid kokku ja kärssa tuli.Tulemus kõik kanalid tunduvad okey kuid subwooferi kanal tumm..nagu naelaga sügatud kõrv

    Kivi mis läbi põles JM37AT LM4755T

    Tevalos müügil LM4765T mis mulle ei sobivat...ja analoogi väidetavalt eestis leidu...mida teha??Või on siiki võimalik asendada kivi millegi sarnasega?

    #2
    ma jätaks siia LM4755 kivi spetsi

    http://www.national.com/ds/LM/LM4755.pdf

    äkki keegi targem oskab analoogi pakkuda...

    Comment


      #3
      Originally posted by urmps@Jul 1 2005, 12:34
      ma jätaks siia LM4755 kivi spetsi

      http://www.national.com/ds/LM/LM4755.pdf

      äkki keegi targem oskab analoogi pakkuda...
      ühseõnaga siiki mitte?

      Olen nõus ka teatud kompensatsiooni pakkuma :P

      Comment


        #4
        Analoogi ei tea.

        Võimalik, et remonditöökodades liigub seda kivi.

        LM4755T-d müüb Digi-Key, kuskilt on kõrva jäänud, et eestis esindab neid endine A-Kaabel, nüüd YEInternational.

        Digi-Key'st otse tellimisel on transpordikulu ümmarguselt $100.
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Originally posted by andreie@Jul 3 2005, 09:31
          Analoogi ei tea.

          Võimalik, et remonditöökodades liigub seda kivi.

          LM4755T-d müüb Digi-Key, kuskilt on kõrva jäänud, et eestis esindab neid endine A-Kaabel, nüüd YEInternational.

          Digi-Key'st otse tellimisel on transpordikulu ümmarguselt $100.
          saatsin neile kirja..eks näis mis räägivad...uurisin ehk on läbi "Yei" asja odavam tellida...pääsuke kivi ja transpordi peale kulutada ei oleks nii tragaailine..aga kui hind üle selle kipub minema siis targem resiiver ja divx mängija soetada...
          tänud vihje eest...

          Comment


            #6
            Olen Digikey kaupa tellinud just läbi A-kaabli. Teevad ära küll, transa tasu oleneb ilmselt kogu tellimuse (kõik tellijad kokku) suurusest. Lausa tappev just ei ole. Kaks X-sagedusega madalas korpuses kvartsi läks kokku 70 raha.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Originally posted by MeoR+Jul 3 2005, 12:13--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MeoR @ Jul 3 2005, 12:13)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-andreie@Jul 3 2005, 09:31
              Analoogi ei tea.

              Võimalik, et remonditöökodades liigub seda kivi.

              LM4755T-d müüb Digi-Key, kuskilt on kõrva jäänud, et eestis esindab neid endine A-Kaabel, nüüd YEInternational.

              Digi-Key&#39;st otse tellimisel on transpordikulu ümmarguselt &#036;100.
              saatsin neile kirja..eks näis mis räägivad...uurisin ehk on läbi "Yei" asja odavam tellida...pääsuke kivi ja transpordi peale kulutada ei oleks nii tragaailine..aga kui hind üle selle kipub minema siis targem resiiver ja divx mängija soetada...
              tänud vihje eest... [/b][/quote]
              Ise arvan, et lihtsam on tellida mingi suvaline sobiva toite ja võimalikult väheste väliste komponentidega odav kivi ja ta sinna külge aretada. 11w pole ju mingi eriline võimsus...
              &quot;Computers in future may weigh no more than 1.5 tons.&quot;(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #8
                ma isiklikult arvan et nahui see suub võta selle sisend ja ehita takka mingi julmem suub ongi proble lahendatud...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by urmps@Jul 3 2005, 20:53
                  ma isiklikult arvan et nahui see suub võta selle sisend ja ehita takka mingi julmem suub ongi proble lahendatud...
                  sain juba kivi asjus YeiInternationaliga jutule

                  Comment

                  Working...
                  X