Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PIC vol3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PIC vol3

    Kas oleks selline asi võimalik, et keegi paneks siia skeemi PIC16F84 programmeerimiseks, mille ta on ise valmis teinud ja mis kindlasti töötab.

    #2
    tegin siukse http://www.jdm.homepage.dk/newpic.htm

    ICPROGiga (win98se all) sain progetud pic12c508a kontrolleri, 24cXX mälusi ..

    16FXX pole proovinud, kirjade järgi nagu lubaks..
    *************
    *LÄTI VABAKS!*
    *************

    Comment


      #3
      Kas keegi teab millega veel võiks asendada BC547B?

      Comment


        #4
        Tegin sama skeemi järgi. Poest anti BC547B asemel BC547A, töötas. Programmeerisin PIC16F870 ja PIC16F877 (seda sai teha ainult PonyProg softiga).

        Comment


          #5
          Mis selle prgrammatori nimi on, kui ma ta ic-progil käima panen siis peab seal valima mis varjant ta on.Ja kas 2n3904 võiks selle bc547b asemele sobida?

          Comment


            #6
            JDM


            põhimõtteliselt võib, jalad on ainult nö. tagurpidi
            547 on E-B-C sellel teisel C-B-E

            eca annab igal juhul niuksed andmed
            *************
            *LÄTI VABAKS!*
            *************

            Comment


              #7
              Aga mis siis juhtub kui ma panen selle zeneri 8v2 asemele 5v1?

              Comment


                #8
                Aga kui ma panen JDM kas siis ainult com portide vahel ei sa valida või...Mul vaja lpt...

                Comment


                  #9
                  Mäsasja? JDM on mõeldud COM-porti. LPT ei anna vajalikku pinget. 8v2 asemel 5v1 arvatavasti ei sobi.

                  Comment


                    #10
                    http://www.hot.ee/electronicspage/jdm_prog...or/elements.jpg


                    mina tegin 9 pinise com pordi otsa,

                    ega see Ic prog pole ainuke soft mis selle rauaga funksib

                    http://www.jdm.homepage.dk/newpic.htm siit lingist saad täpsemalt lugeda mis ja kes
                    *************
                    *LÄTI VABAKS!*
                    *************

                    Comment


                      #11
                      Poniprogiga paned read all siis ütleb küll et loetud ja tuleb see tabel ette, aga kui midagi ära muudad ja paned verify siis ütleb verify failed ja mingi aadress.Kas asi võib olla selles et mul ei ole õige transistor?IC progiga ei saa ma optionite alt lpt miskipärast valida...

                      Comment


                        #12
                        Kui sul on JDM, siis see käib jadaporti. Kui sa värgi paralleelporti ühendasid, siis muidugi ei tööta. Mina kasutasin BC547B asemel BC547A-d ja töötab. Kontrolli, kas kontrollerini jõuab +5V ja +13V. IC-progis on riistvara testimise võimalus Settings-->Hardware check.

                        Comment


                          #13
                          Krat ma pean ju icprogis panema mis programmer on...Mis ma võtan option->hardware ja mis programmer?JDM ju ei ole.Kui võtan mingi suvalise siis mul ei lase seda tärni lpt-sse teha.Skeem on tahtud selle joonise järgi: http://www.jdm.homepage.dk/newpic.htm

                          Comment


                            #14
                            Krat ma pean ju icprogis panema mis programmer on...Mis ma võtan option->hardware ja mis programmer?JDM ju ei ole
                            Segast juttu ajad. Kui sul tõesti JDM on selle joonise järgi tehtud, siis see käib COM-porti. Ongi õige, et ei lase LPT-d valida. Skeem on tehtud 25 klemmiga COM-pordi tarvis, mis ei ole LPT. 9 klemmiga porti ühendamiseks pead DTR, RTS jne õigesti ühendama, sest klemmid on teises järjekorras.

                            Comment


                              #15
                              kuda se k2ia v6ix?

                              Comment

                              Working...
                              X