Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PIC vol3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Mul progeja selle skeemi järgi:
    http://www.hot.ee/urmas78/Tait.gif
    Kuna eri kividel ühendus erinev, siis otsi vajaliku kivi datasheets ja vaata, kuhu kivil toited ja data ja clock ühendama pead. Ära pimesi tee.

    Soft siint:
    http://www.ic-prog.net/index1.htm

    Hardware pead valima Tait serial programmer.
    Communications - invert linnuke peaks olema: datain, data out ja clock väljadel.

    Kui vigu pole, siis töötab.

    Ühendatakse LPT pistikusse.

    Comment


      #32
      Ma vist otsustan NOPPP kasuks.

      Comment


        #33
        Serial DATA suxxx .... nagu teadagi see RS232 toimib kord on kord ple.Üldiselt soovitan progejaid siiski mis on Paraleeli peal ehk LPT peal toimivad.Põhjendama ei hakka miks.Eks ise saate aru
        MSN- taneltreima182@hotmail.com
        telefon katki.

        Comment


          #34
          Aga mis te arvate sellest ülevalt teisest asjast seal: http://www.electronics123.com/amazon/catal...ogue/c3-3-7.htm
          On see oma hinda + 13$ postikulu väärt? Äkki keegi teine oleks ka huvitatud selle tellimisest ja siis saaks postikulu vähendada vast.

          Comment


            #35
            Kui juttu käib seal lehel olevatest p16pro ja picallis siis lihtsad ja päris k6vad progejad koduseks kasutamiseks.... võib ka väiksemal kujul tootmises kasutada

            1.Lihtne
            2.Lollikindel
            3.Pole ka kallis kuigi odavam ise teha VA.ZIF socket mis maksab umbes 800 eeku .. icc kui kellegil huvi siis mul 1 40 jalane ZIF yleliia
            MSN- taneltreima182@hotmail.com
            telefon katki.

            Comment


              #36
              Need, mida mina soovitasin, käivad LPT porti, rs232-ga pole asi kuidagi seotud. Ja ma ei soovita kah com pordi pregejat.
              Serialiks nimetatakse teda seetõttu, et andmed PIC-i ja progeja vahel on serial. Sellest ka see serial.

              Comment


                #37
                Selle NOPPP programmaatoriga peab ettevaatlik olema, ta ei lülita ise toidet välja. Kivi vahetades oleks kindlam, kui pesas ei oleks toidet.
                JA programmeerimispinge antakse läbi 2,2 Koomise takisti, ma ei tea, kas see ka teisi PIC seerja kive võimaldab progeda? Ise järgi ei teeks, las olla tiba keerulisem, aga vähemalt annab õiged pinged-voolud. Hiljem ei tule üllatusi, et jälle ei käi mingi kiviga.

                Comment


                  #38
                  Ma vist otsustasin hoopis Atmeli AVR'de kasuks. Juba selle pärast et selle ühendad põmst otse LPT porti ja kukud kohe progema. Pole vaja mingit ime pinget. Räägiti mulle veel igast miljonist AVR'i eelisest PICi ees, aga enamasti ma neist aru ei saanud. :P

                  Comment


                    #39
                    mis tyypi on siis plaanis kasutama hakata?

                    Comment


                      #40
                      niita ole AVR on lihtsama ja parema käsustruktuuriga kui PIC .see t6de, et AVR-i lykkad otse lptsse toide ka otse lpt-st läbi m6nesaja oomiste taqkkide.Kui huvi siis mul vedeleb atmeli AVR-e kodus -kusimus millist vaja on.
                      MSN- taneltreima182@hotmail.com
                      telefon katki.

                      Comment


                        #41
                        kas sul leidub ntx. at90s1200 v6i attiny15?

                        Comment


                          #42
                          Mina ostsin AT90S2313'e. Maksis vist mingi 80 krooni.
                          Progemis softi ja programmaatori sain siit : http://www.xs4all.nl/~sbolt/e-spider_prog.html
                          Programmaator töötab ilusti, soft printis isegi mu AVRi tüübi ära ja ütles et kõik ok. Praegu tegelen assembleri ja selle süsteemi tundma õppimisega. Nõme on see, et PICid nii populaarsed ja nende kohta n00bidele on õpetusi küllaga, aga AVRidele pole.

                          Comment


                            #43
                            at90s1200 vedeleb küll ja mitu tükki kohe päris kui mälu ei peta.Väikse raha eest saab ikka jutule
                            MSN- taneltreima182@hotmail.com
                            telefon katki.

                            Comment


                              #44
                              kle mitme raha eest oleksid n6us 2ra saatma?ja mis korpus on...see so v6i dil?

                              Comment


                                #45
                                Poehinda vaadats siis minig 45-50 eegu vahel tykk annaks ära. Oleneb kuskanti sul vaja neid transportida või saad ise kuidagi järgi tulla.Ok kui huvi siis saab täpsemalt rääkida.Mitu tükki sul vaja on?Korpuseks vana hea (krt ei mäleta täpselt tähiseid)peaks vist kõige tavalisem olema DIL.Krt ei viitsi otsida aga tead küll mis kõige enamlevinumad on oli ta nüüd DIL -DIP krt pole 3 aasata huvi tundnud korpuste vastu.Eks anna märku.
                                MSN- taneltreima182@hotmail.com
                                telefon katki.

                                Comment

                                Working...
                                X