Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektroonikahuviliste kokkutulek 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    paistab, et kokkutulek on selleks aastaks läbi (ma küll ei tea, kas viimased tegelased jorutavad veel praegu saunas või mitte)
    tänud kõikidele esinejatele huvitavate loengute eest, põnevate vidinate meisterdajatele ja kohaletoojatele ning ning üldse kõigile, kes kokkutulekust osa võtsid.
    tänud ka tevalole, kes toetas särkide ja auhindadega.

    järgmise aasta kokkutuleku paremaks korraldamiseks uuriks juba varakult:
    * kas kokkutulek võiks tulevikus olla ühe- või kahepäevaline;
    * kas kokkutulek võiks tulevikus toimuda linnas või linnast väljas;
    * kas tahaksite järgmisel aastal rohkem workshoppe või hoopis meelelahutust (stiilis kõiksugu erinevad võistlused jms. jõu- ja ilunumbrid);
    * kas auhindu võiks olla vähem (ja kallimaid) või pigem rohkem (ja odavamaid);
    * kas toitlustamise kohapealt on ideid, mida teisiti teha;
    * kas ürituse särk võiks olla osavõtutasu sees või vabal valikul eraldi tellitav;
    * kas rahvast võiks olla rohkem või läheks sel juhul asi liiga anonüümseks massiürituseks kätte?

    tore oleks, kui saadaksite vastused ka aadressile kokkutulek@vtl.ee

    terv.
    vootele
    GSM: 5039624

    Comment


      #77
      Just ! see telefon !
      Kusjures praktiline kasutus oleks täitsa olemas. Mõnele mobiili kartvale vanainimesele(tunnen isiklikult vähemalt ühte. Ja kohta, kus ei ole/ei raatsita traati vedada.
      Kahju, et retrokettast pilti ei taibanud teha.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #78
        Originally posted by vtl
        ma küll ei tea, kas viimased tegelased jorutavad veel praegu saunas või mitte
        No mingi 10.30 paiku said sealt vist viimased ka minema. Täpselt ei mäleta ka enam(kellaaega siis).
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #79
          Mina küll enda teada registreerisin (kusjuures 2x ), aga kuna lubatud kinnitusmeil jäi tulemata, siis ei jäänud mul muud üle kui tulemata jätta... <_<

          Comment


            #80
            Kui see sisustada rohkema workshopide ja muu harivaga, siis võib olla ka kahepäevane.

            Linnas võiks see ikka toimuda. Kõigil pole iseliikureid istumise all, et sobival kellaajal liituda ja lahkuda. Lauliku 4&#39;l pole minu arust midagi viga.

            Töö ja lõbu suhe peab paigas olema. Kui asi teha järgmine kord kahepäevaseks, peaks olema ka kaks korda rohkem workshoppe ja meelelahutust. Praegu oli suhe paigas.

            Mina auhindu paraku ei näinudki.

            Toitlustamine oli normaalne. Tegu polnud pintsaklipslaste konverentsiga, et rootsi lauda vaja Supp oli hea ja lihtne lahendus.

            Särk võiks hinna sees olla, muidu ma kardan et ei kiputa seda eriti tahtma.

            Rahva massi koha pealt mul hetkel arvamus puudub.


            Tegelt ma olen vist stagnatsiooni meelne. Kõik võiks jääda nii nagu on.

            Comment


              #81
              Originally posted by saajatz@Aug 28 2005, 15:47
              Mina küll enda teada registreerisin (kusjuures 2x ), aga kuna lubatud kinnitusmeil jäi tulemata, siis ei jäänud mul muud üle kui tulemata jätta... <_<
              korraldajateni ei ole "saajatz"-i nimelise/aliasega inimese registreerimisavaldust laekunud.

              kui registreerimisvorm jäi vastuseta, siis oleks minu arvates olnud esimene loogiline liigutus võtta korraldajatega e-maili või telefoni teel[1] ühendust ning välja selgitada, milles probleem. praegu tagantjärgi ei oska küll midagi oletada.
              seega antud juhul jäi sinu kohaletulek küll tahtmise puudumise või viitsimatuse tõttu ära. elektroonikult eeldaks, et ta oskab elementaarseid probleeme ikka lahendada.

              [1] kõik kontaktandmed, s.h. e-mail ja telefon nii kokkutuleku veebis olemas kui ka siin foorumis korduvalt avaldatud.

              kahju muidugi.
              GSM: 5039624

              Comment


                #82
                Originally posted by vtl+Aug 28 2005, 16:30--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (vtl @ Aug 28 2005, 16:30)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-saajatz@Aug 28 2005, 15:47
                Mina küll enda teada registreerisin (kusjuures 2x ), aga kuna lubatud kinnitusmeil jäi tulemata, siis ei jäänud mul muud üle kui tulemata jätta... <_<
                korraldajateni ei ole "saajatz"-i nimelise/aliasega inimese registreerimisavaldust laekunud.

                kui registreerimisvorm jäi vastuseta, siis oleks minu arvates olnud esimene loogiline liigutus võtta korraldajatega e-maili või telefoni teel[1] ühendust ning välja selgitada, milles probleem. praegu tagantjärgi ei oska küll midagi oletada.
                seega antud juhul jäi sinu kohaletulek küll tahtmise puudumise või viitsimatuse tõttu ära. elektroonikult eeldaks, et ta oskab elementaarseid probleeme ikka lahendada.

                [1] kõik kontaktandmed, s.h. e-mail ja telefon nii kokkutuleku veebis olemas kui ka siin foorumis korduvalt avaldatud.

                kahju muidugi. [/b][/quote]
                EI, mitte et ma korraldajaid süüdistaks milleski. Mul endal ei olnud ka seda tunnet, et "vohh, nüüd väga tahaks tulla ja olla jne" mõtlesin et tuleks, aga kuna ei õnnestund esimese kahe katsega, siis otsustasin et olen laisk ja ei viitsinud hakata asja ajama.

                PS: mul peaks olema isegi sellest avaldusest pilt alles.

                Comment


                  #83
                  Panin siis ka oma pildid üles:
                  http://emperor.dyn.ee/kokkutulek

                  Comment


                    #84
                    Originally posted by digital@Aug 28 2005, 17:22
                    Panin siis ka oma pildid üles:
                    http://emperor.dyn.ee/kokkutulek
                    OT küsimus.
                    Millega Sa oma pildigaleriisid koostad ?
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #85
                      Igati OK oleng. Tänud Vootelele ja Mariele asja korraldamise eest&#33;

                      Lisaks jõu- ja ilunumbritele võiks olla ka viktoriin?

                      Cheoppsi lampvõim oli huvitav - tõepoolest, ise kuulan kodus muusikat isegi vaiksemalt, kui Cheoppsi lampvõim häält tegi.
                      If you think education is expensive, try ignorance.

                      Comment


                        #86
                        Originally posted by andreie@Aug 28 2005, 19:08

                        Lisaks jõu- ja ilunumbritele võiks olla ka viktoriin?

                        Just &#33;, ka minu mõte.

                        Esitasin kokkutulekul osale rahvale ka ühe küsimuse
                        Kus kasutatatakse Eesti avalikus ringhäälingus siiamaani amplituudmodulatsiooni .
                        Ja ega kiireid õigeid vastuseid ei tulnudki.
                        Mis on õige vastus ? Auhinnaks rahulolutunne.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #87
                          Kus kasutatatakse Eesti avalikus ringhäälingus siiamaani amplituudmodulatsiooni .
                          TV videosignaal tuli amplituudmodulatsiooniga vist
                          Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

                          Comment


                            #88
                            Originally posted by MaXakas@Aug 28 2005, 20:36
                            Kus kasutatatakse Eesti avalikus ringhäälingus siiamaani amplituudmodulatsiooni .
                            TV videosignaal tuli amplituudmodulatsiooniga vist
                            Õige vastus.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #89
                              Originally posted by ronald@Aug 28 2005, 14:32
                              Mina pidin kahjuks enne PIC vs AVR workshopi lõppu lahkuma. Mis järeldusele jõuti? Kas PICi pooldajad hakkasid petskini lintsima?
                              Minu arvates sai tõestatud fakt et PIc või AVR on nagu rohkem maitse asi. Mõlemal omad head ja vead ja rakendusalad. Ning mõlemad üritavad üksteist üle trumbata. Kasutaja seisukohast ainult teretulnud nähtus.

                              Korraldamise pool oli väga hea (eriti supp&#33, jätaks kõik nii nagu on. Ka toimumiskoha kui see võimalik.

                              Vtl: Kui õige teeksid kokkutulekute eksponaate kirjeldava lehe(d)? Saginas võis nii mõnigi hea asi märkamata jääda või siis lihtsalt ei viitsinud kogunenud rahvamassist üle kiigata. Nt. Martinj-l oli vahva makk mille kohta kuulsin kaugelt seletusi aga lähemalt vaatamine oli tib raskendatud. Või see lampvõim.jne jne.
                              Ideaalvariandis näeksin kõikide eksponaatide kirjeldusi koos skeemide ja võimalike koodidega. Muidugi kui autorid lubavad.
                              Kasvõi Digitali toitebloki koodi ja skeemi uuriks (ja PICutaks ringi ), paistis huvitav lahendus olevat.
                              Fre sagedumõõtja sisse/välja-lülitamise kood ja raud oli ka täiesti kasutatav&#33;
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment


                                #90
                                Originally posted by martinj@Aug 28 2005, 19:35
                                OT küsimus.
                                Millega Sa oma pildigaleriisid koostad ?
                                OT vastus. Ise kirjutasin PHP&#39;s skripti.

                                Oma eksponaatide kohta panen ise netti lehe üles kui skeemid ära joonistatud jõuan.

                                Comment

                                Working...
                                X