Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Saemootori syyde

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Saemootori syyde

    Tuli mõte ehitada saemootoriga tõukeratas.Endal olemas saemootor ilma syyteta,kas seda on wõimalik ise aretada???

    Asjaga on kiire!

    #2
    njh, kõrgele sa sellega siis kavatsed tõusta?
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    Comment


      #3
      Originally posted by murphy@Jul 11 2005, 21:27
      njh, kõrgele sa sellega siis kavatsed tõusta?
      ei saa nagu küsimusest eriti aru

      Comment


        #4
        Ma kunagi ehitasin endale mootoriga rattast, :P
        Huskvarna mootoril on jõudu küll ja küll.

        Comment


          #5
          Ma naq eeldasin et kavatsed lendu tõusta, sae mootoril on jh päris palju jõudu, ja ka pöördeid, ja sa ka tead mis juhtub siis kui bensiin hakkab otsa saama?, siis peavad head pidurid olema, Ma ehitasin endale ka ühe, mitte kül tõukeratta peale vaid ühe kolmerattalise masina peale U. 2 korda tavalisest võrrist raskem. Nu kiirus sai regullitud
          ülekandega 50-60Km/h , kõik oli ok kuni ühel hetkel hakkas bensiin otsa saama, see automaatsidur EI töödanud enam ja kuna mootor ja paak istme all ei jõudnud kinni keerata enne kui U 100 (Ratta spidokas ei näidanud rohkem) lauluga kurvis põõsasse lendasin. Hea oli et pajupõõsas oli mitte post või midagi sarnast.
          Peale seda tuli suurem pidurite ümberehitus sest esirattal olnud tavaline jalgratta trummelpidur sulas ära. Seega jah ehita aga ainult ülekanne peab olema vastav ja ära pidureid unusta.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #6
            aga syyde?ma küsisin ju süüte mitte mõne lolli põõsasse lendamiste kohta .mul pidurid täitsa ok

            Comment


              #7
              kõigepealt vaja ikka sae andmeid teada ja vaata ikka kas on mõtet seda mootorit kokku panna. Äkki kolvirüngad kulunud, otsatihendid läbi, silinder kulunud.



              (endal oleks vaja vene mootorsae ural 2 elektroni elektroonilist süütemängu, 109 cc, 5hp)

              Comment


                #8
                kas süüteosa täitsa puudu?

                Mis firma saega tegu (mudel oleks ka kasuks)?

                Kui süüteosa puudu, siis saaks ehitada tale hallianduri, 555 pulsaatori ja auto süütepooliga uue süütesüsteemi. Halliandur tuleks siis kuskile väntvõlli otsa paigutada. (võibolla kärab ka siis kui ta automaatsiduri juurde paigutada)


                Ise üritan hetkel võrrile sama süsteemiga süüdet ehitada. B-)
                Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                Comment


                  #9
                  ta on "Partner"

                  Comment


                    #10
                    tuleb meelde üx. anektot seoses sellega, .aga ma ei viitsi seda rääkida. tähendab sull on süütepool puudu? aga miks sa ei osta kuskilt mingi poolpiduine? mis mõttega hakkata mässama halli anduritega(mis teatavasti ei ole odav kraam)
                    Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                    Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                    Comment


                      #11
                      Mõtlesin nati selle asja peale..... <_< Kui ma ise sama probleemi ees seisaks, siis aretaks ka hallianduri vända otsa.(vw/audi halliandureid kommutaatoreid on niiumbes 4 autojagu vedelemas)Kõige raskem oleks vist hallianduril see pleki ava täpseks välja timmida.....oi fakk....meelde tuli.....Kommutaator tahab ju 12v pinget peale......no midagi mõtleks ikkagi välja :lol: B-)
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        VW hallianduri ja kommutaariga Jawa 638 süüde tehtud, töötab väga edukalt. Kasutusel 08 kahesädeme süütepool.
                        &quot;Computers in future may weigh no more than 1.5 tons.&quot;(Popular Mechanics, 1949)

                        Comment


                          #13
                          kas mitte tevalost ostes ei maksa odav(?) halli andur keskmiselt 50.- ringis?
                          Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                          Comment


                            #14
                            mis asi on halliandur.ise mõtlesin et herkoni ja magnetiga saaks teha

                            Comment


                              #15
                              halliandur on adnur mis reageerib magnetile.

                              Las targemad seletavad täpsemalt
                              Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                              Comment

                              Working...
                              X