Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

pote leidmisest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pote leidmisest

    käisin siis ükspäev tartu tevalos, oli vaha liugurotet saada, aga öeldi et ei ole kohapeal mitte midagi.

    oleks vaja 1megaoomist isendit. äärmisel juhul 500-600k isendit, lineaarset.

    kui keegi oskab pakkuda kuskohast odavalt saaks, oleks väga teretulnud info.

    PS: kuna kasutusvaldkond on liht reguleerimine, siis kvaliteet on ükskõik, peaasi et vastu peab

    #2
    Atro, tiigi, akaabel?
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      mnja. atro pidavat olema nii kokku kuivanud et enam peale patareide poleva midagi.

      tiigis vaevalt et on ja kui on siis kuskilt mõne muu eadme seest välja kougitud "vanad saanid" millel tööressurssi tont teab kui vähe alles

      a-kaablit pole mina leida sutnud selles suhtes tunnistan oma viga.

      Comment


        #4
        kui tartus kohal ei ole aga tallinnas on, siis paari päevaga saab tallinnast selle ju tartusse-tevalo teenus see ju.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          No endine a-kaabel nüüd Ye International on Tartus Narva mnt. 25 ühika ja Raatuse kaubamaja vahelisse uude kortermajja kolinud. Aga ma ei usu, et seal ka kohe letist võtta oleks.

          Comment


            #6
            Tiigis on a otsi, ma olen suht kindel et hiljuti nägin seal neid. Mingi 10Tk oli kotis.
            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

            Comment


              #7
              Originally posted by murphy@Jul 14 2005, 01:21
              Tiigis on a otsi, ma olen suht kindel et hiljuti nägin seal neid. Mingi 10Tk oli kotis.
              oled kindel et neil sellise nominaaliga varianti on? see suht harvaq levinud asi.....

              Comment

              Working...
              X