Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pleksiklaasi poleerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pleksiklaasi poleerimine

    No pole küll elektroonika küsimus aga kusagile mujale ka ei oska panna. Soov oleks siis tuhmiks kulunud pleksiklaas jälle läikima saada. Proovisin pastaga käsitsi nühkida veidi paremaks läks aga ikka kuidagi hall ja käsi väsis ka ära. Help needed!

    #2
    Eile käisin kellaparanduses ja nägin müügil kellaklaasi poleerimise vaha. Superatacki mõõtu tuup maksis 80.-. Pakun, et see vast aitab.
    Beers of Estonia

    Comment


      #3
      Käsitsi pole eriti head tulemust kiiresti loota. Kasuta ikka poleerimis masinat

      Comment


        #4
        Masinaga ei saa, tõmbab pleksi sulama! :blink:

        Comment


          #5
          käsitsi tuleb teha,aga mitmes järgus.algul peene liivapaberiga must kriimuline pind maha ja alles seejärel saab poleerima hakkata.

          Comment


            #6
            No oleneb mis masinat kasutada. Minul igastahes ei läinud. Mina tegin nii, et kõigepealt lihvisin tavalise liivapaberiga tasaseks, siis tegin vesi liivapaberiga mitu korda üle. Lõpuks poleerisin poleerimis masinaga ja kasutasin pastakoid (selline roheline savi sarnane). Ma küll ei kasutanud elektrilist poleerijat vaid sellist mis töötab kompressorilt. Minul ei läinud küll sulama ja tulemus tuli väga hea.

            Comment


              #7
              Muide tööstustes poleeritakse pleksi gaasileegiga aga ärge igaksjuhuks veel oma leeklampi sooja pange
              Proovige siiski pastaga. Kõigeparem autovärvide poleerimiseks mõeldud pastadega, mida kolme sorti (jäme, keskmine ja peen). Müüakse neid tavaliselt liitristes pudelites ja millest peaks piisama tervele hektarile, aga astu parem läbi mõnest autotöökojast ja annavad teile näpuotsatäie ka tänu eest.
              Igal plussil on omad miinused

              Comment


                #8
                Kus seda pastagoid võiks saada, mäletan seda veel NA ajast, see peaks küll sobima. Kasutasingi seda autovärvi pastat. Oli kõige peenema teraga aga ikka jäi natuke hall. Muidu ei saa arugi, aga kui valgus sisse lasta, siis on näha.

                Comment


                  #9
                  Vot seda pastagoid ei ole viist tõesti enam tänapäeval saada kuskilt. Üks tuttav natuke andis, tal oli see teab mis ajast alles jäänud

                  Comment


                    #10
                    Sellist poleerimispastat, mis vene keeles oli "Пacтa ГOИ" (lühendi tähendus pole meeles), võiks küsida ka kusagilt meditsiinitehnika kauplustest. Hambatehnikud vist kasutavad seda. Olen kunagi müügil näinud, ja see polnud vene toode.
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      #11
                      Prooviks äkki viltkäia.Sellega peab vaid pisut ettevaatlik olema juhul kui käia käitaval mootoril suured pöörded on. Ise olen sellega kiivri kriibitud visiiri poleerinud. Läks paremaks kyll.

                      Comment


                        #12
                        mul on goi pastat. Kes tahab peab ise järgi tulema 10kr/kg
                        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                        Comment


                          #13
                          Kas asukoht on endiselt Hiiumaa?

                          Comment


                            #14
                            Ikka ja ei ole plaanis muuta
                            Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                            Comment


                              #15
                              ma tahaks pastakoid osta.. tulen siis kasvõi hiiumaale... aga mul on seda
                              hädasti vaja..

                              Comment

                              Working...
                              X