Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

autoalarmi vilkuv led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: autoalarmi vilkuv led

    Äkki oleks lihtsam süüdata LED siis kui süüde väljas? Läbi süüteluku tulevalt +12V üle relee saaks juhtimise korraldada. Minu autol on nt. sõidu ajal ka uksed lukus. Selliseid isendeid võib teisigi olla.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #32
      Vs: autoalarmi vilkuv led

      ma tahaks lihtsalt kuidagi võimalikult lihtsalt teha asja, et mitte väga keeruliseks ajada

      Comment


        #33
        Vs: autoalarmi vilkuv led

        1 relee, mis saab toite raadio pealt. Kui süüde sees, on rakendunud ja ei anna omakorda aku +12V LEDile. Kas veel lihtsamini saaks? Võib-olla...
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #34
          Vs: autoalarmi vilkuv led

          aga kas kuidagi samalihtsalt ei saaks niimoodi keskluku asjaga teha?
          või kui mitte siis kuidas oleks selle relee nimi vms mida kasutada ja sellel on ikka ükskõik ju kust voolu saab? mitte aind makist ei pea saama, sest makil on koguaeg pidev pluss ja mitte süütest,seega vaevalt sealtkandist saaks selle mingisuguse impulsiga värgi

          Comment


            #35
            Vs: autoalarmi vilkuv led

            süütelukule ei pea isegi releed panema. pane diood koos takuga otse süüte klemmidele: nagu süüte välja keerad, nii jääb see dioodike läbi auto ahelate toidetuks. kogu investeering on diood, takisti(kui pole sisse ehitatud) ja mõnikümmend minutit nokitsemist.
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #36
              Vs: autoalarmi vilkuv led

              http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...-38#!75-008-38
              seda mõtlesin led'iks, ma ei tea kas takisti on sees,aga kas üldse on vajagi?

              Comment


                #37
                Vs: autoalarmi vilkuv led

                pinge järgi saad aru. tavalise dioodi päripinge on kuskil 2V...3,5V. kui pingeks on märgitud mingi suurem väärtus, siis on takisti juba sisse ehitatud. seal lehel oli miu meelest kõigil antud pinge 3,5V...15V, seega takistit lisada pole vaja
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment


                  #38
                  Vs: autoalarmi vilkuv led

                  ok tänud,eks ma millalgi soetan ära selle asjanduse

                  Comment

                  Working...
                  X