Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

noritake vfd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    noritake vfd

    Uurin ja puurin google-it kuid ikka ei leia kuidas ühendada Noritake CU40025SCPB-U1A vfd-d arvutiga, juttu on selle kohta palju kuid konkreetseid ühendus õpetusi ei leia, äkki keegi oskab sellega aidata?

    Kui kellelgi on lehti või foorumeid mis sarnaste asjadega tegelevad, siis neid võiks ka siia postitada.



    olen ise edasi uurinud ja sain enamvähem asja tööle selle lehe järgi link
    vfd läheb korralikult tööle, kuid mul ei ole veel korda läinud sinna mingisugust korrektset infot kuvada (midagi küll toimub kuid ekraani järgi jääb mulje et programmid saadavad valesid koode) , äkki keegi soovitab mingisugust programmi (ise olen proovinud lcdsmartie-t, LCDC-d ja VFD Thinger-it) või siis kuidas ma ise saaksin midagi sellist valmis progreda, kuna mul on olemas datasheet erinevate karakterite koodidega

    #2
    ei ole kellelgi mingisuguseid ideid?

    Comment


      #3
      on idee otsida veel "noritake vfd CU40025SCPB",
      saame viited:
      http://www.vfdworld.com/index.php?page=usingyourvfd
      http://forum.lcdinfo.com/viewtopic.php?t=6...9ecaac4777c1841

      Comment


        #4
        mõlemad lingid nähtud otsingute käigus, mingitmoodi olen lcd ühendatud, ei tea kas õigesti sest siiani ühegi programmiga ei ole saanud asja korrektselt midagi näitama, üksikud tähed paigas ja õiged

        äkki keegi soovitab midagi mis toetab noritake vfd-sid 40x2 karakteriga

        Comment


          #5
          kui möned märgid öiged ja öigel kohal siis arvatavasti ajastuse probleemid.
          proovi möne teise arvuti peal kah. vöiksid ka BIOSis pordi reziimi muuta.
          ega mingi printeri draiver omapäid porti solkimas käi ?

          Comment


            #6
            Ega sa juhuslikult XP -d kasuta? Selle sunnikuga on igavene jama otse rauaga suhelda.
            MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
            KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

            Comment

            Working...
            X