Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ja jälle trafo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ja jälle trafo

    Ei hakka pikalt venitama... Ühelpool on selline pilt :


    Ja teiselpool on number 4,704,204

    Ja lihtne küsimus... kuhu ma 220V ühendan ?

    A seda ka veel ei taha uut teemat alustada... kas ma 1n4148 diood-silla saan teha ?

    Seda kaa veel, et sellega oli 2 dioodi ühendatud ед242Б, mis nendega teha ?

    #2
    Et siis 1M ja 2Б vahele 127V ning 1M ja 3Б vahele 220V
    ehk siis 220V ühendad vasakult ülemise ja alumise otsa vahele.
    Sellest ei saa küll aru, miks dioodidest ei peaks saama dioodsilda teha.

    Comment


      #3
      aga kust ma tean kumb 1M ja 3Б on ? Seal on 1 juhe punane(1M?) ja kaks valget

      Comment


        #4
        Äkki mõõdaks testriga takistust?
        1M ja 3Б otste vahel peaks takistus kõige suurem olema.

        Comment


          #5
          nii see ongi 1M ja 3Б on 103moomi ja 1M ja 2Б 47moomi =)

          Comment


            #6
            Originally posted by Lex2040@Sep 16 2005, 18:05
            nii see ongi 1M ja 3Б on 103moomi ja 1M ja 2Б 47moomi =)
            ???
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              kuna sul on pilt peal, siis on ka juhtmed nende kohtade peal, kust pilt näitab ju! vähemalt nii on minul kõikidega olnud. sulv õib muidugki mingi "väärakas" olla ka.

              Comment


                #8
                Kui "moomi" on milli Oomi, siis ei ole need kohe mitte võrgumähised. Selliste takistus on vähemalt oomides...kui tegemist pole just alajaamast maha võetud isendiga.
                Megaoom on jälle liiga suur väärtus...mida sa ikkagi mõõtsid?
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  küllap see "moomi" oli väike näpukas.220v ühenda kõige suurema rakistusega mähisega.

                  Comment


                    #10
                    tegelt on milli oomid... ja see trafo n mingi vinüül mängiast.. ärge nüüd rvake, et ma imelik olen.. aga mul tester näitas nii...

                    bloody-orc, juhtmed on kah seal küljes :P

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Lex2040@Sep 16 2005, 21:02
                      tegelt on milli oomid... ja see trafo n mingi vinüül mängiast.. ärge nüüd rvake, et ma imelik olen.. aga mul tester näitas nii...

                      bloody-orc, juhtmed on kah seal küljes :P
                      Milline laiatarbetester millioome näitab ?
                      Alla ühe oomi mõõtmine eeldab juba teistsugust mõõteskeemi (neli juhet).
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        viska siia paar pilti traost palun

                        Comment


                          #13
                          Pakun, et õige(m) väärtus on 47 ja 100 oomi. Sel juhul, jah, 220V läheb suurema takistusega mähise ehk 100 oomise peale.
                          Kui tester näitab millioome, on ta ilmselt tuksis, patarei tühi või ajad ikkagi ise midagi sassi. Elektroonik peab ise ka natuke tulemust hindama ja ilmsed valenäidud välja praakima.
                          Tühja/tühjenemas patareiga tester võib valetada küll ja nüüd sama riistaga pingeid mõõtes võib jälle valed numbrid saada. Halvemal juhul võib see viia selle vidina, mida toita tahad, läbi põletamiseni.
                          Sellepärast ma noringi millioomide kallal...
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            #14
                            A selge... ex mu elektroonika teadmisi napib =) pilti ma kah kahjux teha ei saa... tegelt trafo nagu trafo ikka ca 7cm lai, 5-6 cm kõrge 2cm paks... 3 juhet tuleb sisse... 6 välja

                            ok panin juhtmed taha talle, lükkasin seina... aga ta kuidagi undas liiga kõvasti...

                            Seda kah, et vaatasin valesti takistust... see tester, millega mõõtsin ei näitagi milli oome... irw

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Lex2040@Sep 17 2005, 12:48
                              ok panin juhtmed taha talle, lükkasin seina... aga ta kuidagi undas liiga kõvasti...
                              Mõned undavadki kuni plekid kinni pingutad. Kui ta kuumeneb seejuures kiiresti, on ühendus vale või trafo ise kutu. Äkki ühendasid kuidagi valesti? Neid 3-e juhet annab 2 moel valesti panna ja ainult 1 õige variant eksisteerib...
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X