Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

генератор сигналов высокочастотный г4-158

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    генератор сигналов высокочастотный г4-158

    Mis ime asi see selline on ja mida sellega tehakse ?

    #2
    Kõrgsagedus signaalide generaator......

    Comment


      #3
      Originally posted by kirilind@Sep 24 2005, 15:35
      Kõrgsagedus signaalide generaator......
      ülla-ülla <_< Sellest sain ma ise kah aru... aga mida sellega teha saab?

      Comment


        #4
        Astu polütehnikumist läbi ja saa natuke täiendkoolitust, Kuus aitab kindlasti
        Lihtsalt sõbralik soovitus :P
        Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

        Comment


          #5
          Kle ma olen Sa-04 :P kuus rühmajuhataja...

          Comment


            #6
            raadioringis ei viitsi käia? Aga küsi Kuusi käest, mis kõrgsagedusgenega tehakse
            Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

            Comment


              #7
              Hää süntesaatoriga riist. Mul ka selline riiulis. Kui tulevikus plaanis kõrgemate sagedustega tutvust teha ja selline riist võimalik soodsalt saada, siis miks mitte ära võtta. Puuduseks see, et FM-i pole ja üle 99,9MHz ei lähe.
              Harjutamine teeb harjutajaks.

              Comment


                #8
                Mida sa heligeneraatoriga teeksid? Nt. testid helivõimendit. Kõrgsagedusgeneraator sobib kõrgsagedusliku (raadio-)aparatuuri testimiseks, häälestamiseks, disainimiseks jne.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Selega =) Aga raadio ringis olen ka paar korda käind... ES1XQ irwe

                  Comment


                    #10
                    Ma ei saa poolest tekstist aru aga seda ma ütlen küll et Kuus on üks asjalikumaid õppejõude, tema puuduseks on see et tolgused ajavad ta pikas plaanis endast välja. Luigelaht, Usai ja Sammal - nendele kah 10 punkti, loodetavasti nad veel töötavad seal.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by KaruTEC@Sep 25 2005, 21:53
                      Ma ei saa poolest tekstist aru aga seda ma ütlen küll et Kuus on üks asjalikumaid õppejõude, tema puuduseks on see et tolgused ajavad ta pikas plaanis endast välja. Luigelaht, Usai ja Sammal - nendele kah 10 punkti, loodetavasti nad veel töötavad seal.
                      ma olen mõenud ja nagu paistab et pooled raffastest kes siin midagi jagavad on käinud TPT&#39;s . oli asi seda väärt ka ?
                      ise käin kah (AA-04).
                      kuus ,usai ja sammal töötavad küll veel TPT&#39;s , sammal on nyyd direktor seal majas. luigelahti kohta ei tea , temagaga pole kokku puuteid olnud egas pole ka klnud ta nime seal majas käies.
                      Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                      Comment


                        #12
                        Kardan et Luigelaht on pensil, ta oli juba minu ajal päris vana mees.

                        Comment


                          #13
                          Mis sa mõtled ZZ-Top´i või?Too vana on veel küll seal(liikvel nähtud).Muidu praktilise poole pealt võid ühendust võtta sidepraktika meistritega(Timm ja Neljand).Kuus jagab matsu fanaatilisel tasandil.Ps.Hoiduge TPT (linna)legendidest, mida Kuus suure innuga pajatab :lol:
                          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                          Projektide pildid
                          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                          Comment


                            #14
                            kakoi linna legendidest , egas ta ajab asjaliku jutu vahele päris parajal määral päris parajat p***ka ka jh. aga mis see linn legend teil siis on?
                            Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                            Comment


                              #15
                              äkki teeks mõne TPT foorumi ??? =) tegelt päris alguses käis jutt г4-158-st.
                              Äkki keegi teab kelle leht see on ?

                              Comment

                              Working...
                              X