Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvutile kohvisoojendi tegemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvutile kohvisoojendi tegemine

    Kas on see teostatav USB pordi kaudu ? Ja kui palju võib emaplaadilt ampreid välja imeda selle tarbeks ? (Ehk mõni annab selle kohase skeemi )?

    #2
    kui on kavas kohvi jaoks vett keema ajada, siis ei soovita selleks arvutit kasutada. USB annab ikka alla A välja. ei tea täpselt palju. soojendi tahad ikka rohkem kui 1A minu teada.

    Comment


      #3
      no aga olen näinud sl õhtulehes kunagi kohvimasinat usb pordile.

      nt soojendi
      tel 53729764

      Comment


        #4
        noh jah sooja ta suudab isegi hoida tundub. aga soojendada ei suuda.

        Comment


          #5
          usb annab vist kuni veerand amprit ilma kokku leppimata.(sõltub muidugi arvutist jne) Kui arvutiga suhelda, siis võib küsida kuni amprit ja sõltuvalt arvutist võib ta seda lubada või mitte. Kui asja kuritarvitada, siis arvuti lülitab lihtsalt pordilt voolu välja.
          1A x 5V = 5W. Pole just teab mis võimsus kohvi keetmiseks.

          Comment


            #6
            Ega jah, kui läppari juures kasutada ei taha, pole mõtet kah ju, kui lauaarvutid kasutad, lihtsam tavalise soojendiga.
            pisut teisi asju kah seal hulgas aga link
            tel 53729764

            Comment


              #7
              kui sellelt lingilt vaadata, siis tahab see asi saada 500mA. see teeb siis 2,5W. selle pinna hoiab ta ehk soojana, aga ega midagi rohkemat ta ei tee. vb aeglustab kohvi jahtumist. krt inimesed mõtlevad igasugu jaburdusi välja, kõike seda veel pordi otsa, mis ei luba kottigi koormust. minu teada on 500mA ka USB standard ja ta ei peagi rohkem andma. mul on 0,7A väline ketas ja töötab enamasti, mõne masina küljes tahab siiski teist USB otsa ka külge saada, sest toidet jääb vajaka. selliste lolluste jaoks tuleks ikka kasutada võrgutoidet või siis äärmisel juhul IEEE1394(tuletraat) porti, mis peaks tagama vähemalt 1,5A@5V
              mine tea, äkki tehakse kunagi arvuti emaplaatidele spetsiaalne port idiootsuste jaoks, nagu akulaadijad, kohvimasinad, lauavalgustid jne 5V@10A
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                Jah ja tulevad ehk kunagi õiged kohvitassialused arvutile, see praegune sahtel läheb väga ruttu katki (CD-ROM-i sahtlit mõtlen, kes aru ei saanud)

                Comment


                  #9
                  http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=98828
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment


                    #10
                    Vat see on üks hädavajalik Plug and Play lisand arvutile! Aga seda ei saa ju USB-pordist toita...

                    Vaesed Raalid! Mida kõike ei pea nende pordid kannatama!
                    Harjutamine teeb harjutajaks.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by urmas78@Sep 30 2005, 09:31
                      Jah ja tulevad ehk kunagi õiged kohvitassialused arvutile, see praegune sahtel läheb väga ruttu katki (CD-ROM-i sahtlit mõtlen, kes aru ei saanud)
                      Täitsa olemas, aga ilma soojenduseta Thermaltake vähemalt vahepeal tootis "joogitopsihoidjaid"
                      Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

                      Comment


                        #12
                        http://modding.ru/view.php?cat=artic...affeinemachine

                        ei hakka pikalt seletama

                        Comment


                          #13
                          Mida kõike inimloomad välja ei mõtle.....
                          Üksvahe sattus mulle ette CDlugejast tehtud sisse/väljasõitev tuhatoos ja sigaretisüütaja. Linki ei mäleta.
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #14
                            millegi pärast tundub et olem ma samasugust teemat näinud arvutikasutaja foorumis






                            ei leia pilti yles kus kasutatks cddrive tassihoijana aga võite seda lugeda
                            Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                            Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                            Comment

                            Working...
                            X