Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Akutrelli akuelementide asendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Akutrelli akuelementide asendamine

    Akutrelli aku pinge on 18 volti...aku mahutavus teadmata...tegu siis nn odava kataloogi trelliga... Küsimus selline et kas võib seal see solevad NiCd akud asendada NiMh akude vastu...nende mahutavus oleks 2300 mAh... miks just need? lihtsalt on olemas ...ja ei pea neid hankima.

    #2
    Võib. Peaasi et pinge tuleks sama. Ent ise elementide asendamise puhul tekib selline jama, et elementidele mõjub kuumutamine väga halvasti. St jooteühendused on täielikult out. Renovaaris koostati akupakke sellisel meetodil, kus elemendid ühendati omavahel vaskribadega, mis kinnitati elementide külge punktkeevitusega (elementi ei kuumutatud läbi). Teenustasu oli 100 eeq.

    Comment


      #3
      kasutan patarei karpe.

      Comment


        #4
        Kahtlen, kas ikka saab
        Akutrelli NiCd elemendid annavad hoopis suurema voolu, kui tavalised NiMh 2300mA "pulgad"...trellis tõuseb vool töötamisel üsna kõrgeks ja oleks NiMh elementidele sarnane lühisega, mida need vaevalt et seedivad.
        Pealegi on NiCd vastupidavamad kõrgele temperatuurile.
        Endine laadija ka enam ei sobi.

        Comment


          #5
          niiet vaja ikka nicd elemendid muretseda...mnjah...ok :P

          Comment


            #6
            on selle eluka ladija nn "inteligentne"? enamasti on NiMH ja NiCd suht sarnase kasutusega ja parameetritega. mingeid suvaelemente ei maksa muidugi sisse toppida, sest need lihtsalt ei kesta. akudrellidel kasutatakse ka NiMH elemente, aga vahetamisel pannakse tavaliselt ikkagi NiCd. ilmselt selle temperatuuri taluvuse ja väikse sisetakistuse tõttu
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              ei ole inteligentne....kunagi piilusin sisse...oli üks 5w takisti...ja midagi veel......ok...ma juba leppinud sellega et tuleb nicd elemendid osta.

              Comment


                #8
                Üldiselt on nii, et see akude vahetamine ei tasu yldse ära. Eriti veel kataloogi drellil. Uurisin, et äkki saaks oma Boschil vahetad - jah saab. 9,6ne pakk koos keevitamisega maksab kokku ca 550 EEK. Üks aku maksab nii palju.
                Seega on mõtekam minna Rimisse/Citukasse ja osta omale 18V akuga uus noname drell kus kaasas veel lisaaku. Neile kellel akud olemas see eelpool toodud jutt ei kehti.

                Comment


                  #9
                  kõik õige...aga ma saan osta akusid üsna soodsa hinnaga..niiet kogu akupakk läheks mulle maksma u 150 eeku...

                  Comment


                    #10
                    äkki on võimalik kuidagi kopereeruda?
                    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                    Comment


                      #11
                      On need vanad akud vahest AA pulgad? Juustudest võib neid leida.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #12
                        ei akud on Cs mõõtu...

                        kahjuks kopereerumine pole võimalik isegi rasked läbirääkimised olid

                        Comment

                        Working...
                        X