Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vask latt

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Eks ma mingi hetk püüan pildid teha. Aga peaks jah uurima mingeid alternatiive ikka emex-ile!
    Tänud vastuste eest! Enne kui kuskile realiseerima hakkan, eks ma siis anna teada kah ja kui kellelgil vaja võiks mingit osagi minna, siis seda ikka saab!

    Comment


      #17
      Aga proovi Streetrace.org foorumisse, seal inimesi kes tegelevad SPL-ga ja vask lattidega ühendatakse akusid võimude toite jaoks.

      Comment


        #18
        Pöördu tuttavate elektrikute poole. Neil ikka aeg-ajalt läheb vaja. Isegi käinud Rautaruukis latti ostmas, kui vaja läks.

        Comment


          #19
          Vs: Vask latt

          Tere!
          Mina olen sellest latist huvitatud küll, vähemalt osast sellest. Saada mulle meili peale pilt sellest kui võimalik, räägiks hinnast. Ma kardan, et päris 100 jeeni meeter see ei ole, aga ega hind kehvaks ka ei jää. Peaasi, et see latt kõver ei oleks külgedelt.

          Comment


            #20
            Vs: Vask latt

            1. aprill on ju pikalt möödas, või alles ees, sõltub kust poolt vaadata

            Comment


              #21
              Vs: Vask latt

              Jälle üks ajaloolane tekkinud...
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #22
                Vs: Vask latt

                Ajaloolane suunatud kalendriga tutvuma. Kui kedagi huvitab selle kraami saatus, siis PS teema algatajale. Kinni.
                viimati muutis kasutaja vasaraonu; 30 m 2010, 19:05.
                Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                Comment

                Working...
                X