Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ränikettast kiibiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ränikettast kiibiks

    Oskab keegi öelda, kas kusagi internetis on selle kohta eesti keelset matejaali. Et kuidas saadakse ränikettast kiip ning mis protsesse see hõlmab.

    #2
    eestikeelset? kahtlen... aga google'st inglise keeles leiab küll rohkem kui piisavalt chip manufacturing, wafer jne terminitega.

    Comment


      #3
      Meenub Ott Mooralti "Mikrolülitused". Toksisin Googlesse ja kus tuli vastuseid! Raamat küll moraalselt vananenud ja ilmselt palju asju tehakse tänapäeval teisiti, aga mingi ettekujutuse ehk saab.
      Otseselt netist eesti keeles lugemiseks ei oska samuti juhatada.
      Harjutamine teeb harjutajaks.

      Comment


        #4
        mul on kusagil Hitachi tehase video, kui keegi teab kohta, kuhu ca 100Mb fail yles riputada saab, vöiks viidata.

        Comment


          #5
          Originally posted by raivo@Oct 24 2005, 08:37
          mul on kusagil Hitachi tehase video, kui keegi teab kohta, kuhu ca 100Mb fail yles riputada saab, vöiks viidata.
          kuhugile avalikku FTP-sse ehk? toru/data/pump vms.

          tehnoloogia kirjeldusi võib leida ka tootjate kodukatelt, näiteks Intelil on päris palju infot oma lehel

          Comment


            #6
            ww.freewebtown.com

            saad 250MB ruumi.

            lase sinna ja jaga linki...

            Comment


              #7
              ei önnestunud kuidagi. see freewebtown vöttis vastu ca 1kbs. aastaid kulub.
              datanett miskipärast ei taha yldse konnektida, ytleb et yle 2 yhenduse IPlt, ometigi mul oma adsl millel kedagi kyljes ei ole.

              Comment


                #8
                millega sa freewebtownsi lasid? ftp softiga või kohaliku updateriga? ftp softiga saab täiesti kiiresti. minul 100kbs'i

                Comment


                  #9
                  -- kustutatud, link allpool --
                  selgus et freewebtown arvestab lubatud 250MB hulka ka allatömbamised.
                  ehk möttetu koht kui 5 allalldimisega kuu norm löhki.

                  Comment


                    #10
                    millegipärast ei õnnestu mul seda videot kätte saada

                    Comment


                      #11
                      Ei saa jah, räägib, et we regret to inform you...
                      This website has exceeded the allowed monthly data transfer limit!

                      Comment


                        #12
                        mina sain... ma võin seda MSNäi kaudu jagada ka teistele...

                        Comment


                          #13
                          http://rapidshare.de/files/6766906/N...ACHIa.avi.html
                          ( 47MB)
                          tekkis kysimus , mida sellise klipi ylesriputamisest autorikaitse vöiks arvata?
                          kas öppematerjalide ja reklaami jagamine on seadusega piiratud/keelatud ?
                          pärit on siis 97a CD-lt mida tasuta jagati.

                          Comment

                          Working...
                          X