Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

elektroonikaalased ajakirjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    elektroonikaalased ajakirjad

    Küsiks siis teilt mõnda head elektroonikaalast ajakirja, mida aegajalt mõnus lugeda oleks. Eestis neid vist minuteada ei ole nii et äkki teate mõnda välismaist?


    #2
    see on hea küsimus, sest niipalju kui mina olen Prismade ja Citimarketite ajakirjariiuleid uurinud, pole veel ainsatki silma jäänud.

    aa, venelaste Radio oli küll olemas
    Beers of Estonia

    Comment


      #3
      Originally posted by littleant@Oct 26 2005, 14:56


      aa, venelaste Radio oli küll olemas
      Kus ?
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        venekeelseid ei taha. ikka inglise keelseid ja kus midagi asjalikku ka sees on...

        Comment


          #5
          Originally posted by martinj+Oct 26 2005, 15:29--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (martinj &#064; Oct 26 2005, 15:29)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-littleant@Oct 26 2005, 14:56


          aa, venelaste Radio oli küll olemas
          Kus ?[/b][/quote]
          R-kioskis.

          Vähemalt selles, mis asub Pärnus Rüütli tänaval, olen korduvalt näinud.

          Comment


            #6
            Originally posted by @ndres+Oct 26 2005, 15:55--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (@ndres @ Oct 26 2005, 15:55)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
            Originally posted by martinj@Oct 26 2005, 15:29
            <!--QuoteBegin-littleant
            @Oct 26 2005, 14:56


            aa, venelaste Radio oli küll olemas

            Kus ?
            R-kioskis.

            Vähemalt selles, mis asub Pärnus Rüütli tänaval, olen korduvalt näinud. [/b][/quote]
            Mis hinnaga?
            Kolakoguja

            Comment


              #7
              Originally posted by martinj+Oct 26 2005, 15:29--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (martinj @ Oct 26 2005, 15:29)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-littleant@Oct 26 2005, 14:56


              aa, venelaste Radio oli küll olemas
              Kus ? [/b][/quote]
              mina nägin Sikupilli Prismas umbes nädal tagasi. Hinda ei vaadanud.
              Beers of Estonia

              Comment


                #8
                mina käin neid Kuressaare raamatukogus uurimas. Kõik ilusti olemas

                Comment


                  #9
                  aga mina ootan ikka tänapäevast mittevenekeelset elektroonikaajakirja...

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by bloody&#045;orc@Oct 26 2005, 19:08
                    aga mina ootan ikka tänapäevast mittevenekeelset elektroonikaajakirja...
                    Kes Sul keelab tellida? Näiteks:
                    http://www.kirilind.ee/index.php?id=27&cat...D=31&prodID=848

                    jne.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by bloody&#045;orc@Oct 26 2005, 19:08
                      aga mina ootan ikka tänapäevast mittevenekeelset elektroonikaajakirja...
                      Mine tehnika raamatukokku, ehk asub ikka veel vanalinnas, pole ammu sinna
                      asja olnud, vanasti oli päris suur valik. Valid vajaliku ja tellid järgmiseks aastaks.
                      Uurida tuleks ka venekeelset, mõnikord tõde nende vahel.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        ei noh mõtlesingi siin et mida tellida, et äkki keegi on midagi hääd näinud ja teab soovitada...

                        Comment


                          #13
                          Elektor on mõnus, palju huvitaqvaid skeeme. Onka inglisekeelne variant, ajakiri algselt muidu saksa keeles.
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            #14
                            Noormees, ühte ja head pole olemas, raiska päev raamatukogus ja tee valik ,
                            seda luksust, mida vene ajal sai omale lubada (10-12 ajakirja), vaevalt saad endale lubada.
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              "Pадио" saadaval LEHEPUNKT-ist ja hind 49.-
                              "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

                              Comment

                              Working...
                              X