Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mp3 mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mp3 mängija

    Väike sisuline küsimus mp3mängija-mälupulga kohta. Nimelt see, et ei oska antud asjapulka mängima panna! Kas mälupulgale pandud mp3-d peavad olema mingis kindlas kaustas või piisab sellest, et nad suvaliselt sinna kopida???

    Nimelt panin sinna lihtsalt ühe mp3-de kausta -mängima aga ta neid lugusid ei hakanud. Pole varem sellise vidinaga kokku puutunud!

    #2
    ei tea mis mudel sul on ja seega ei oska kindlalt öelda. arvatatavasti pead sa need panema alamkausta, e siis ilma igasuguse folderita. ta äkki ei oskagi vaadata folderitesse. paljudel playeritel pole folderid suporditud.

    Comment


      #3
      pane iga lugu eraldi lihtsalt sinna peale
      ilma mingiste kaustadeta
      peaks nii olema
      ainult i-podidel peaks kaustadega olema
      Bzzzt!!

      Comment


        #4
        plaadilt ketravad isendid saavad küll kaustadega hakkama. ilmselt peaks pulgad ka saama. probleem võib olla selles, et inimesed ütlevad .wma kohta ka .mp3 ja paljud seadmed seda ei toeta. kui kasutad 320bit või varieeruvat pakkimist, siis võib ka esineda osadel vanematel masinatel probleeme
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          minu mp3 ei võta ise miskit kaustast
          loo lased kohe mälukale
          aint nii mängib
          muidu ta ei loe seda
          kustaga võid panna siis kui arvutist arvutisse tahad lugusid viia
          muidu tuleb ikka ilma kaustadeta panna
          ega lihtsamad mp3-med niiitargad ka pole
          Bzzzt!!

          Comment


            #6
            Jah, ma panin nad esialgu kaustaga koos pulgale, aga eks ma proovin ilma kaustata-ehk mul selline mudel, mis kaustast lugeda ei oska-Sweex firma üllitis.

            Tänan

            Comment

            Working...
            X