Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Njuubid ja pooletoobised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Njuubid ja pooletoobised

    Mul on väike ettepanek. Teeks kaks uut teemat:
    "Njuubid" - sinna postitaks inimesed kes tõesti midagi ei oska aga tahaks osata ja kes ei tea kuskohast saaks teada aga kui saaks teada siis loeksid. Nendele siis ajaviiteks selgitaks A ja B. Eeldusel et küsimused on eesti keeles ilma rate.ee murrakuta.

    "Pooletoobised" ehk siis debiilikud - inimesed kez kasutv. aint lyhendeid & x tähti ja kes KUNAGI ei kasuta otsingut ja kes mitte kunagi ei arvesta soovitustega mis neile ka samas postituses on antud lihtsal põhjusel et sellega arvestamine oleks tülikas ja kes "ei oska inglise" ega üleüldse mingit keelt, ei loe raamatuid (põhimõtteliselt &#33 ei kasuta googlet ( "ma otsisin aga ei leidnud", ehkki vastus tuleb 1. või 2. hitiga) ja tagatipuks teatavad et nad ei oska ka elektroonikat ja ei viitsi ka õppida ja neil pole aega ja kas äkki keegi ütleks miks mida kuhu kuidas mille eest ja kes paneks et saaks kuidagi midagi.
    See viimane uus teema oleks write-only.

    Lihtsalt vaatan et 90% postitustest on totaalne läbu ja järjekindel loll olemine.

    #2
    KaruTECi pretensioonidega olen täitsa nõus,aga lahendusega vist mitte.see oleks nagu inimese lootusetu mahakandmine,jätmata talle võimalust end parandada.
    õigem oleks sellistele pooletoobilistele kohe algul märku anda,et nii see asi ikkagi ei käi.ja kel aru peas,saab aru.kel aru veel vähe,see kaob ise ära.
    kui aiandusega võrrelda,siis pooletoobilisus on nagu umbrohi, mis tuleb võimalikult vara välja kitkuda mitte aga kuhugi teisse aianurka ümber istutada.

    Comment


      #3
      Hea mõte aga kahtlane kas keegi nimetet kategooriasse kuuluvatest ise end selliseks peab. Aga ilmselt ei olnud su postitus mõeldud sõna-sõnalt võtmiseks...
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Olen aru saanud, et foorumi modereerimine käib aktivistide abiga.
        Mulle meeldib vlab.netsys.ru foorumi karmikäeline modereerimine ja seal kasutatav kuumade teemade kokkutõstmine ja puhastamine saastast ning võimalus pikki teemasid ilma lehti vahetamata läbi vaadata .
        Meilgi võiks näiteks Est010 teemad ühes koos olla, igast foorumist leiaks koondamist
        vajavaid. Võimenditeemasid praegu teistes foorumites rohkem kui põhifoorumis.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          Foorumi reeglid:

          punkt 2. :mõtle, kas sinu postitus on teemakohane.
          Vali oma teema jaoks õige alamfoorum!


          http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showforum=17
          -

          Comment


            #6
            Originally posted by KaruTEC@Oct 31 2005, 23:09
            Mul on väike ettepanek. Teeks kaks uut teemat:
            Ja-jaa. Võiks veel kolmandagi lisada:
            "Närvilised" - sinna postitavad need, kes küll jagavad elektroonikat aga ei oska (ei või, ei saa, ei taha jne.) ennast viisakalt väljendada, hakkavad teisi solvama jne.

            Comment


              #7
              foorumit ei saa paremaks teha
              ja nagu foorumlane Felch ütles, vaevalt keegi ennast pooletoobiseks peab ja kirjutab oma vigase postituse sinna
              kui inimene teeb tobeda postituse siis moderaatorid,teema lukku.keegi ei pea ju vastama ega oma närve kulutama.natuke karm oleks aga ehk mõni hakkaks mõtlema
              Bzzzt!!

              Comment


                #8
                KaruTec-i ideega täiesti nõus
                üldiselt tundub aga mulle et njuuparid küll näevad KKK-si ja "kleepse" aga ei hooli neid vaatama :unsure:

                Comment


                  #9
                  Olen ideega nõus. Ropult on selliseid teemasi:*kui suur kast tlex teha 5000vattisele suppakalle? kas keegi plz wõix öelda???*


                  Kodanik felch ytles:
                  aga kahtlane kas keegi nimetet kategooriasse kuuluvatest ise end selliseks peab

                  Ma kohati sobiks mõlemasse. Üritan end parandada.
                  Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                  Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                  Comment


                    #10
                    Alati on võimalus ju häirivad teemad lugemata jätta. Pealegi maandab lollide teemade materdamine pingeid ja tõstab eestlaste üldiselt madalat enesehinnangut.

                    Comment


                      #11
                      eXz kaHzIiz nyYd peAn veic toXima.

                      Kusjuures selle ülevalpool oleva teksti tagumine võttis aega üle minuti. No ma ei oska.
                      Ok, aga eha sellest taha kirjutada.

                      Moderaator olles olen saanud kriitikat nii vasakult kui ka paremalt . Arvan, et nii ka teised. Tunnistan üles, et ma lihtsalt ei jõua kogu aeg silma peal hoida. Samuti on teised moded inimesed.

                      Mis puutub aga väga rangesse korda foorumis, siis nii väga karm ma ei oleks. Sest vastasel juhul väheneks foorumi aktiivsete kasutajate hulk märgatavalt . Algajad lihtsalt ei julgeks midagi postitada.


                      Teadmiseks.
                      Tulevikus väänan hoiatusi kaela ka nendele , kes suhtuvad väga üleolevalt teistesse foorumikaaslastesse.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        jah, üleoleva suhtumise võtan omaks. Häda on selles et tihtipeale ei saagi aru kas tegemist on lihtsalt algaja või kuritahtliku lolliga. Seetõttu oleks hea teada sünniaastat. Muidu jah sõimad kedagi et krt kompleksarve kah ei oska aga vend ise on 12 aastat vana
                        Ja see ajab ka vihale kui keegi hakkab ilmselgete asjade üle "diskuteerima". Valemiga ei vaielda !

                        Comment


                          #13
                          KaruTec-i ideega täiesti nõus . mina klassificeerin ennast kui pooletoobiline: x tähte kasutan,inglise keelt ei oska, elektroonikast suurt ka miskit ei tea, vaevalt ,et enne surma ää õpin ka. ja ma ei julge väita, et tunnen teisi keeli. huvitav kas keegi julgeb?ja mida konkreetselt see väide siis võix tähendada? seoses sellega mul on palve moderaatoritele alamõõdulise poolt: palun kustutada kõik teemad mis sisaldavad viidet -walwal

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by KaruTEC@Nov 1 2005, 17:50
                            Seetõttu oleks hea teada sünniaastat.
                            Lugesin üle selles teemas vastanute arvu, kellel on sünnipäev märgitud. Üksikutel inimestel on see väid märgitud. Niisiis palun: märkige oma sünniaasta, oleks viisakas. Teistel on vahel kasulik (nagu foorumikaaslane KaruTEC ütles, et vanuse järgi oleks ka suhtumine).


                            Õige kirjast: võttan omaks, et enamasti puuduvad suurtähed ja kirjavahemärgid(eestikeel olek ka äärepealt 2 tulnud, ma tean et, see ei ole vabandus) ning on roppult kirjavigu. vabandan, et vahest tulevad sisse 6,2 ja y, sest olen harjunud kirjutama ameerika layout klaveril. Üritan ennast parandada.



                            KaruTEC i postitusega tuleb mul meelde teema ammooniumpelsufaadist ja raud3kloriidist hear:
                            Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                            Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by KaruTEC@Nov 1 2005, 17:50
                              jah, üleoleva suhtumise võtan omaks. Häda on selles et tihtipeale ei saagi aru kas tegemist on lihtsalt algaja või kuritahtliku lolliga. Seetõttu oleks hea teada sünniaastat. Muidu jah sõimad kedagi et krt kompleksarve kah ei oska aga vend ise on 12 aastat vana
                              Ja see ajab ka vihale kui keegi hakkab ilmselgete asjade üle "diskuteerima". Valemiga ei vaielda !
                              Ma vaatan et teil endalgi pole see märgitud...

                              Enast tegelikult need njuubide postid ei jhäirigi niiväga, sest ka isa olin kunagi samasugune (aegajalt ka praegu) ning need postitused saab lihtsalt vahele jätta. võiks olla aga selline nupuke postituste juures [Uuendused maha] vms. , millele vajutades siis lihtsalt teema uuenedes sinule mingit märget ei teki, e siis nagu uusi postitusi pole. Siis jääb ära ka see jama, et kui mingi teema on selline ja samas on ka mingi huvitav teema, mille arengut sa tahad jälgida, siis pole seda näa kohe esilehelt. (Loodan et saate aru, mida ma mõtlen oma "vinge" sõnaoskusega).

                              Comment

                              Working...
                              X