Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektrooniline koerapeleti howto?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    On see üldse kindel, et koer vilet kartma hakkab? Nt. minu kassiloomad jooksevad heliseva mobla juurde ja hakkavad seda närima!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      hakkasin koeravilet otsima aga jöudsin :
      http://www.happyhenrik.dk/spas/prut.swf

      maal naabrimehel kah 2 iga-asja-peale haukuvat koera, miski ei aita ( tina ehk v.a.). rahustan end, et koer ei saagi peremehest targem olla.

      Comment


        #18
        M.O.T.T.

        Comment


          #19
          Vanad ja väljas olnud ketikoerad on enamasti poolkurdid läbipõetud keskkõrvapõletikkude tõttu, mingid viled neile ei mõju. Jalgratturile on abiks pipragaas. Veneaegu pipragaasi pold, siis sai lenstangi torru 5mm tross pandud kinnitusega käepideme sisse. Tuli peni kallale tõmbasin trossi käepidemega toru otsast ja hakkasin uhtma. Kahel korral läks vaja. Julm aga mul jäid kõõlused terveks.

          Comment


            #20
            miks siis mitte kohe koer kuuti panna ja siis kõikidele avaustele lauad ette lüüa?
            paistab, et sul ,oleks mõttekam anda koer kuhugi kellegi juurde, kes tast hooliks.


            koerast on aint kahju
            Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
            Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

            Comment


              #21
              Tema kisub elektroonikast natuke kaugele.

              Sulgen teema ja kui kellelgi on midagi väga asjalikku lisada, andke teada, eks siis avan.

              Martinj@kassid.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #22
                Vs: Elektrooniline koerapeleti howto?

                Kasutaja Silver palus mul selle siia lisada



                http://www.greenwald.ee/uus/?get=1
                Nii siis ma mõtlesin, et äkki oleks hea mõte lisada sinna teemasse sama link tulevaste sarnaste teemade ära hoidmiseks.

                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment

                Working...
                X